Цікаво знати

Коротка характеристика відсіву

Щебінь, розмір фракцій якого не перевищує 0,5 міліметрів, називають відсівом. Це ідеальний наповнювач при виготовленні бетонних сумішей. Він активно застосовується при виготовленні асфальтобетону. Саме цей допоміжний матеріал використовують комунальні служби для доріг в зимовий час року.

Завдяки такому використанню відбувається покращене зчеплення шин і взуття пішоходів в ожеледь. Основною перевагою є те, що відсів щебеню не має побічних ефектів, якими жаль володіють сіль, пісок і хімічні проти ожеледі кошти. Є можливість вторинного використання сировини.

Існує кілька видів залежно від вихідного матеріалу. Наприклад, для наведеної вище ситуації, в основному застосовується відсів з щебеню. В якості будівельного наповнювача використовують гравійний іл гранітний матеріал.

Гранітний вид самий міцний матеріал і активно використовується для спорудження залізничних полотен. Він є непоганою альтернативою при заміні щебеню або піску в бетонних сумішах. При цьому якість готової суміші трохи нижче визначеного рівня, але і вартість такого бетону набагато нижча. Тому його рекомендується застосовувати тільки у випадках, де бетонна суміш не призначена для несучих опор. Завдяки підвищеної адгезії він ідеальний для залізобетонних конструкцій.

Вигідне застосування гранітного відсіву і при облаштуванні садових і алейних доріжок в Дніпропетровську. Він застосовується при створенні ландшафтних проектів завдяки його широкому колірному діапазону. При цьому він володіє непоганими декоративними властивостями. Саме відсів використовується на тенісних кортах для поділу ігрових зон. Нерідко гранітний матеріал використовують для фільтрації води, так як в даному, вже отсеянном матеріалі не містить різні домішки і глина.

При проведенні сільськогосподарських робіт в Дніпропетровську, перевага віддається известняковому увазі. Фермери вибирають його в якості відмінного і недорого добрива. При цьому даний вид відноситься до самого дешевого цінового діапазону.

Спираючись на характеристики того чи іншого виду, його слід підбирати для певного роду робіт:

Найміцніший гранітний відсів відповідає маркуванню щільності 1340 кілограм на один кубічний метр. Застосовується в Дніпропетровську при виготовленні міцної тротуарної плитки, залізобетону високої щільності;
 Відсів з гравію. На один кубічний метр такого матеріалу доводиться до 1400 кілограм. Він застосовується при побудові дитячих майданчиків, облагороджуванні паркових зон та алей, а також при будівництві залізничного полотна;
Будматеріал з вапняку має щільність 1300 кілограм на один кубічний метр. Здебільшого використовується як проти ожеледнього покриття в зимовий період часу. Служить наповнювачем в цементних сумішах, призначених для проведення штукатурних та оздоблювальних робіт, а також є бюджетним варіантом добрив у сільському господарстві.

Інформація люб'язно надана будівельним сайтом pesoc.dp.ua.

65993924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.