Цікаво знати

Кредит без довідки про доходи

Якщо в вашому гаманці гуляє вітер, а гроші потрібні терміново. Тоді вам потрібно звертатися в Кредіт365, тут ви з легкістю отримаєте гроші без довідки про доходи.

Хто може получити в нас кредит?

Ви! Якщо вам вже є 18 років, ви громадянин України, ви маєте діючу картку любого українського банку і у вас немає прострочень по кредитах.

Credit365 – кредитна організація нового типу, яка дбає про своїх клієнтів. Ми працюємо для того, щоб облегшити ваше життя, та допомогти подолати фінансові труднощі. Ми розуміємо як буває важко коли немає грошей, а вони терміново потрібні, щоб сплатити комунальні послуги, заплатити за навчання, або купити давно омріяне червоне плаття. Ми готові допомогти кожному громадянину України отримати кредит через інтернет якомога швидше і простим способом.

Для того щоб отримати в нас гроші без довідок, вам потрібний телефон чи ноутбук з виходом в інтернет, також копію паспорта та ідентифікаційного номера і банківська карта будь–якого українського банку. Також ми видаємо мікропозики студентам та пенсіонерам. Ми завжди готові прийти вам на допомогу без вихідних та у будь яку хвилину доби.

Credit365 – знає та розуміє ваші потреби і готовий виручити вас до зарплати.

Чому саме ви маєте обрати нас? Тому що з нами у вас багато переваг.

  • В нас ви маєте можливість отримати кредит без довідок і поручителів. Для отримання кредиту потрібні тільки копії вашого паспорта та ідентифікаційного коду. Поручителі тепер не потрібні.
  • Ви отримуєте гроші без візиту в офіс і підписання документів. Тепер вам не потрібно тратити свій час на чекання в великих чергах а просто на своєму телефоні чи ноутбуці вибрати потрібну суму і зручний для вас термін кредиту на кредитному калькуляторі, пройти просту процедуру реєстрації та підписати договір оферти.
  • З нами ви економите свій час та нерви. В нас ви швидко реєструєтесь та оформлюєте заявку за п’ять хвилин, а гроші надійдуть до вас на карту через п’ятнадцять хвилин.
  • Якщо виникають обставини коли ви не можете погасити свій кредит, ми завжди готові прийти вам на допомогу і продовжити його. Ви маєте можливість обрати – 7, 15 або 30 днів, для сплати послуги без нарахування пені та змін кредитної історії.

Також ми надаємо бонуси для наших постійних клієнтів. Щоб отримати бонус вам необхідно просто залишити відгук про наш сервіс, рекомендувати та запрошувати своїх друзів і колег, а також просто погасити свій кредит у повному обсязі та у зазначений термін.

Ми готові співпрацювати з вами у будь якій точці вашого розташування, незважаючи на те що ви знаходитесь за територією України. Все що вам потрібно це бути онлайн.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.