Цікаво знати

Як недорого відпочити в Криму?

Відпочинок в Криму з кожним роком дорожче, а умови – зовсім не відповідають заявленим цінами. Але ми вам підкажемо, як відпочити на кримському узбережжі добре і недорого.

Коли краще їхати в Крим?

Дешевше їхати на відпочинок в "низький сезон"-останній тиждень травня, першу половину червня і вересня. Людей на пляжах мало, в зв'язку з тим що нету канікул на пляжах нету дітей і ціни на багато нижче …. Море може ще не прогріте, восени можуть піти дощі – але тільки два недоліки з багатьох плюсів.

Але тепер головне питання – де житло дешевше?

Гарне місце для відпочинку – це готелі, готелі та пансіонати. Але ціни на житло тут вище середніх. Якщо хочете заощадити – зверніть увагу на відпочинок в приватному секторі Ялти, Алушти, Судака. В околицях цих міст – якщо добре пошукати – можливо знайти пристойні варіанти за цілком стерпні гроші. Наприклад близько Алушти в селищах Сонячногірське і Малоріченське можливо знайти номер в готелі від 70грн. З триразовим харчуванням номер коштуватиме від 150 гривень. В Алушті ви витратите на такий сервіс більше 200 гривень. Тому якщо ваш бюджет не передбачає таких витрат, вам потрібно шукати варіант сьема приватної квартири.

За кімнату біля Севастополя ви заплатите 65 гривень, але умови будуть "спартанські" – душ і туалет на вулиці. А наприклад, номер котеджі в цьому ж районі обійдеться в 200 гривень – тільки у вас буде кондиціонер і вид на море. Але пам'ятайте, що готелі Ялти дуже комфортабельні.

У Криму можливе на даний момент відпочити безкоштовно – але в наметі. Біля Коктебеля є наметове містечко, де ви без проблем можете розташується. Недалеко від містечка – море. Готелі Коктебеля ви можете знайти на http://hotels24.ua.

Приїхавши до Криму, в захочете відвідати цікаві місця – так, у Криму їх багато. Але це не дешеве задоволення – екскурсія в аквапарк "Сімеїз" із заїздом у Форос – 400 гривень з людини.

Якщо ви проживаєте в приватному секторі про харчування повинні подбає самі.

Але пам'ятайте що ви відпочиваєте на морі, а там саме головне – це саме море. З хорошою компанією відпочинок у вас буде набагато приємніше.

Важливо не забувати, що на морі головне все-таки море, а ще гарна погода і приємна компанія, з якою відпочинок буде тільки в радість.

Голос Сокальщини на GoogleNews