Головна / Цікаво знати / Креативний підхід до реклами приверне увагу аудиторії

Креативний підхід до реклами приверне увагу аудиторії

Часом успіх реклами залежить не тільки від її масштабності, а й від оригінальності. А як розмістити оригінальну рекламу? Варто розповісти про деяких варіантах незвичайних способів рекламування.

Використання платіжних терміналів

Замовникам в якості рекламоносіїв пропонується використовувати платіжні термінали, які функціонують в багатьох містах України. Цей спосіб рекламування може включати в себе різні варіації. За бажанням замовника інформацію про нього можуть розмістити на чеку, також є можливість транслювання відеоролика на апараті або використання банерної реклами. Використовувані рекламоносії розміщені в багатьох прохідних місцях, на залізничних вокзалах, в аеропортах або бізнес-центрах. Цей спосіб рекламування дозволяє досягти цільової аудиторії у віці до 35 років. А всі вони визнані платоспроможним населенням, яке найчастіше набуває те, що побачило в рекламі. Дуже ефективною рекламою при розрахунку в плтажіних терміналах є реклама надання різних фінансових, аудиторських послуг, допомога при оформленні різного виду дозволів, дозвола на розроблення різного типу родовищ, надання послуг в сфері проектування будинків та інше.

Використання сірникових коробок

Нестандартний спосіб розмістити рекламу про себе. Сірники продовжують активно застосовуватися в побуті. А якщо їх використовувати в якості рекламоносія, то за доступні кошти ви розповісте про себе всій Україні. Також можна обирати конкретний регіон, де буде поширюватися такий рекламоносій. Можливий і індивідуальний проект, у якому змінюється все: форма сірникової коробки, його колір, логотип і багато іншого. Дійсно, реклама на сірниках – це оригінальне рішення.

Реклама через смс-розсилки

Цей метод нестандартної реклами, який пропонує креативне рекламне агентство «Соната», варто відзначити як ефективний. Сам спосіб рекламування досить швидкий і за короткий час можна оповістити велику аудиторію. Цей варіант інформування населення не вимагає значних витрат, але сприяє підвищенню зростання продажів. Також ефективність цього способу полягає в тому, що він у будь-якому випадку досягне кінцевого користувача, навіть якщо його телефон тимчасово вимкнений.

Отже, це лише деякі оригінальні способи рекламування, які пропонує агентство «Соната». Яким скористатися – вирішувати тільки вам. Але варто відзначити, що компанія прагне до того, щоб кожен проект був взаємовигідним і тривалим. І для цього агентством багато робиться, в тому числі і вдосконалення способів рекламування продукції або послуги замовника.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!