Цікаво знати

Критерії вибору машинного масла

Мастильні рідини – це автомобільні продукти, до вибору яких потрібно підходити дуже відповідально. Адже від властивостей масла багато в чому залежить безперебійна робота двигуна, а також тривалість експлуатації деталей силової установки. Тому необхідно розібратися, за якими критеріями потрібно вибирати мастильні рідини для свого залізного коня.

Види моторних масел

Всі масла можна умовно розділити на три основні види:
• Синтетичне масло.
• Напівсинтетична олива.
• Мінеральне масло.

Найбільш досконалою формулою володіє саме синтетичний продукт. Його хімічний склад дозволяє успішно використовувати масло, як для бензинових, так і для дизельних двигунів, в будь-який час року, і при будь-якій температурі.

Мінеральні мастильні рідини дуже вибагливі до занадто низьким і дуже високим температурам, хоча, загалом, їх функціональні властивості хороші. Також привабливою залишається ціна мінеральних масел. Мастило мінерального типу є найдешевшою, з усіх мастильних рідин.

Напівсинтетичне масло є найоптимальнішим варіантом, якщо говорити про співвідношення ціни і якості, ви можете подивитися продукцію на сайті akbtime.com. Такий продукт – це комбінація синтетики і мінеральних речовин, які можуть зберегти деталі силової установки в отличном состоянии, і продовжити її експлуатацію.

На що ще варто звертати увагу при виборі моторного масла?

Важливими характеристиками мастильних рідин є їх в’язкість і густина. У літній період потрібно вибирати рідина з підвищеною в’язкістю і густотою, оскільки при високих температурах речовину швидше вичерпується. Якщо купити занадто в’язке масло в зимовий період, на сильному морозі, воно може загустевать і не проходити через насос в мотор.

Також важливо звертати увагу на температуру плинності – це повинен бути показник мінімальної температури, при якій трансмісійне масло може зберігати свої поточні здібності.

Коли двигун перебувати в робочому стані, в масло можуть потрапляти різні сполуки кислот, які виявляються при згорянні палива. Такі кислоти потрібно нейтралізувати за допомогою різних присадок. Такі додаткові речовини забезпечують маслу необхідний лужної резерв.

Якщо ви шукаєте якісне моторне масло Mobil Super 2000 10W-40 4л, або інші мастильні речовини для бензинових і дизельних двигунів, вам слід звернутися в компанію АКБ Тайм – постачальнику оригінальних масел, рідин і автохімії.

Вас так-же можуть зацікавити запчастини для китайські авто.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.