Головна / Цікаво знати / Хто вміє дарувати той вміє жити!

Хто вміє дарувати той вміє жити!

В нашому житті ми часто зустрічаємося з ситуацією, коли необхідно подарити подарунок улюбленій особі, колезі, вчителю, створити святковий настрій. Тому ми хочемо ознайомити читачів з деякими основами при виборі подарка та способі його дарування, щоб створити святковий настрій. Особливо це актуально перед Днем закоханих та 8-им березня.

Основне, на що потрібно зважувати при виборі подарку – це не передаровувати нові речі, які ми отримали раніше таким самим способом. Уявіть себе на місці такої особи, тим більше коли вона дізнається про даний факт.

Найкращий подарунок – це подарунок від душі. В даному випадку легше тим, хто має «золоті руки».

Слід пам’ятати. У разі якщо ви йдете по вулиці в парі, квіти несуть обов’язко бутонами до верху, при чому це має робити жінка. Но вручати композицію жінці повинен мужчина, ы наоборот, якщо отримувач – чоловік.

У разі, якщо подарок ви несете в пакеті, перед врученням його потрібно витягнути.

Подарок як правило дарують лівою рукою.

Недопустимо при даруванні вказувати на недостатки подарунку, виправдовуючись фразами на кшталт : «Що міг, то придбав», «Що було в магазині» і т.д. При чому подарок потрібно вручати до того, як сідати за стіл.

Важливо також зауважити, якщо ви отримали їстівний подарок, то його негайно потрібно поставити на стіл. Не вартує дарувати дорогих подарунків, щоб не ставити іменинника в незручне положення.

Жінкам потрібно зауважити, що не варто дарувати мужчинам галстуки, а мужчиам не варто дарувати помаду жінками. Так як в обох випадках дуже важко вгадати зі смаком. Також не вартує дарувати домашніх тварин, так як ви можете поставити в неприєне положення господаря свята.

 Щодо ділових подарунків то потрібно пам’ятати – такі подарунки мають в першу чергу підтримувати хороший настрій в колективі, не бажано дарити дорогі подарунки, водночас і дешевий блокнот також буде не на місці. Вартує обирати річ, яка б була корисною для отримувача. Не даруйте інтимних речей в колективі, так як це може сприйнятися дуже різко зі сторони господаря свята.

Ну і не забуваємо про хорошу відкритку зі щирими словами. Текст вартує писати вручну, так як друкований варіант буде виглядати занадто офіційно і не «від душі».

Пам’ятаючи вище наведені правила ви не попадете в неприємну ситуацію та обовязково отримаєте задоволення від свята!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!