Цікаво знати

Купівля якісних автозапчастин для свого автомобіля

Всі власники автомобілів завжди хочуть купувати для своїх машин лише найкращі комплектуючі. Якісна деталь дає впевненість водієві і в самому автомобілі, і в собі.

Сьогодні ми розглянемо популярний сервіс з продажу автозапчастин в Україні

Давно шукали можливість купити на свою машину запчастини через Інтернет, але не знали де це буде надійніше за все зробити? Сьогодні ми розберемося з цим, і ви назавжди будете позбавлені метушні, пов’язаної зі поневіряннями по станціях техобслуговування і ринків автозапчастин. Всього лише пару кліків вам буде досить, щоб знайти необхідну деталь на абсолютно будь-яку марку машини – від авто рідного автопрому до флагманів європейського автомобілебудування.

Йдеться про веб-сервісі “ATL”, який спеціалізується на підборі комплектуючих для вашого автомобіля. Сам сайт дуже простий у використанні, тому труднощів із пошуком у вас виникнути не повинно. Але для початку трохи більше інформації про цю компанію.

ATL (АТЛ) – роздрібна мережа автомагазинів та автосервісів по всій Україні (42 роздрібних магазину і 25 автосервісів). 23 роки роботи на ринку автобізнесу показали, що ця компанія здатна ставити перед собою високі завдання, і домагатися їх. З кожним роком АТЛ стає все більш значимою фігурою в цьому бізнесі. Персонал компанії – понад 800 осіб. Це 800 професіоналів, які знають свою справу на всі 100 відсотків. І найголовніше, що вам варто знати – в рамках конкурсу “Фаворити Успіху”, серед компаній України, мережу АТЛ займає перше місце рейтингу суспільної довіри за 2016 і 2017 рік.

Їм довіряють, а вони професійно виконують свою роботу, завдяки за клієнтський вибір їх сторону ..

Отже, на сайті ви зможете купити автозапчастини та інші комплектуючі, такі як:

– Автозапчастини;
– Шини;
– Акумулятори;
– Масла;
– Диски;
– Автохімія;
– Автопрінадлежності;
– Автотуризм;
– Автоелектроніка

Як ви помітили, у них є все для того, щоб ви змогли оновити свій автомобіль абсолютно в будь-якому аспекті роботи. Тепер про те, яким чином вибрати деталь спеціально на ваш автомобіль:

  • На вкладці “автозапчастини” вибираєте марку свого автомобіля
  • Далі вибираєте модель (наприклад BMW моделі X6)
  • Після цього уточнюєте модель, щоб все сходилося
  • Потім вказуєте модифікацію вашого автомобіля

Ось після таких нехитрих маніпуляцій перед вами відкриється повний список запчастин, спеціально для вашого транспортного засобу.
Робіть розумний вибір, щодо вашої машини разом з автосервісу і автомагазин ATL.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.