Цікаво знати

Купівля відеодомофона – що потрібно знати

Домофон відноситься до електронної системи, що складається з двох пристроїв, які передають сигнал від блоку виклику із запірним пристроєм до віддаленого переговорному пристрою. Домофон забезпечує максимальний захист від проникнення непроханих гостей в житлові та інші закриті приміщення без дозволу певних осіб. Може встановлюватися на двері при вході в приватний будинок, квартиру, під’їзд житлового будинку, офіс або при вході на підприємство. Завдяки цьому пристрою людина, що знаходиться всередині, може контактувати з особою, яка бажає пройти всередину приміщення.

Комплектація домофона

При виборі домофона потрібно обов’язково перевірити його комплектацію, в яку повинні входити:

1. Панель виклику (в залежності від типу домофона) з цифровою клавіатурою або без неї в антивандальному корпусі з пластику або металу.
2. Комутатор.
3. Переговорний пристрій,
4. Запірний пристрій.
5. Набір спеціальних ключів.

Панель домофона, що встановлюється на вході, крім кнопок виклику може бути забезпечена спеціальною підсвіткою. На панель слід звернути особливу увагу, так як від неї залежить якість зв’язку між абонентами, зчитування інформації з магнітної картки або ключа, відкриття / закриття дверей.

Що потрібно враховувати, купуючи домофон?

Перед вибором і покупкою домофона, слід заздалегідь визначитися, де буде встановлюватися, і як буде використовуватися дана апаратура. Наприклад, домофони, які можуть тільки транслювати звук, належать до найбільш дешевим апаратів, природно, і безпеку будинку або квартири буде не найнадійнішою.

Найефективнішими є домофони з передачею зображення від панелі виклику, в яку встановлена ​​прихована камера, на монітор, встановлений в приміщенні. Завдяки цьому можна реально оцінити обстановку що склалася за дверима. Також можна переконатися, що за дверима знаходиться саме знайома людина, а незнайомий може пред’явити свої документи.

Монітор найкраще вибрати розміром в 7 дюймів. Це малогабаритний дисплей середніх розмірів, займає мало місця, але має відмінну передачею зображення.

Для переговорів краще використовувати домофон з гучномовним зв’язком. У момент виклику можуть бути зайняті руки.

Варто зосередити увагу на функціональні можливості домофона. Бажано щоб домофон був забезпечений блоком пам’яті, а також опцією, що дозволяє відкривати вхідні двері.

Якщо будинок або офіс має велику площу, варто подбати про домофон з багатоканальної зв’язком.585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.