Головна / Цікаво знати / Купівля АКБ в інтернет-магазині Bestbattery за найкращими цінами
акумулятор Varta

Купівля АКБ в інтернет-магазині Bestbattery за найкращими цінами

Автомобільний акумулятор – видатковий елемент живлення, який підлягає заміні кожні 5-7 років, в залежності від характеристик і умов експлуатації.

Широкий вибір АКБ

Багатьом вибір акумуляторної батареї здається занадто складним. Для цього магазин Bestbattery оптимізував пошук потрібного типу пристрою для різних видів автомобілів. Підібрати модель можна, як для легкових машин, так і для комерційного і вантажного транспорту. Гарантійне обслуговування стане запорукою довговічного та надійного використання машини навіть у важких кліматичних умовах.

Вибирати АКБ актуально за такими параметрами:

  • Ємність;
  • Тип;
  • Показники пускового струму;
  • Виробник;
  • Полярність клем.

По кожному виду запропоновані десятки моделей від відомих виробників. Відзначимо, що сьогодні великою популярністю користуються вітчизняні акумуляторні пристрої, які служать заявлені 5-7 років в помірних кліматичних умовах. Також популярні турецькі АКБ і пристрої з Європи. Процес вибору починається з вказівки моделі та року випуску автомобіля, під який підбирається змінна батарея. Менеджери відразу ж підготують список оптимальних варіантів бажаної ємності.

Як зробити правильний вибір

Щоб не помилитися з вибором, необхідно оцінити експлуатаційні умови. Відомо, що показники пускового струму сприяють стабільному запуску стартера і всієї електронної системи транспорту тільки при відповідності характеристик. Рекомендовані значення по АКБ можна дізнатися з керівництва водія для конкретної моделі транспорту.

Представлена ​​продукція має гарантію. Зі свого боку команда Bestbattery гарантує правильне зберігання батарей перед продажем. В процесі вибору менеджери проводять консультації щодо подальшого використання пристрою в різних кліматичних пристрою.

При виборі звертайте увагу на розташування клем. Виділяють європейський і азіатський тип, актуальний для японських, китайських і корейських машин. Ємність АКБ може бути від 45 до 100 Ам / ч. Підбір потрібно здійснюватися відповідно до рівня споживання енергії машиною.

Магазин співпрацює тільки з дистриб’юторами виробників, за рахунок чого покупцям запропоновані кращі ціни на оригінальні японські, європейські, українські та турецькі АКБ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

16 − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!