Цікаво знати

Купуємо шпалери на будь-який смак по низькій ціні та високій якості

Усі розповідають про те, як у них відбувався ремонт. Ось і я захотіла поділитися. Може мій відгук і не зіграє ніякої ролі, а може саме мій опис всього процесу, який став для нас приємною несподіванкою, допоможе комусь зробити правильний вибір.

Ми вирішили привести в порядок своє житло

У нас не відбувалося ніяких серйозних поломок – не ламалася сантехніка, не горіла проводка, нас не топили сусіди, нічого такого не було. Просто прийшов час оновити обстановку. Переклеїти шпалери, поміняти вікна ну і тому подібне. Нічого надприродного ми не планували, навіть хотіли спочатку все зробити своїми силами. Але завантаженість і брак часу не дозволяли.

Тому довелося зайнятися пошуками підходящої ремонтної бригади. Я переглянула багато відгуків на сайті http://www.baccara.com.ua/catalog/oboi і багато хто писав, що знайшли цю компанію за рекомендацією. Я ж випадково натрапила на неї в інтернеті і вирішила погортати сторінки заради інтересу. Що мені спочатку сподобалося на сайті:

широкий перелік послуг;

прийнятні ціни;

відсутність «порожніх» обіцянок;

вся інформація викладена простою і зрозумілою мовою.

Я зателефонувала за вказаним номером телефону, уточнила у менеджера все, що мені було незрозуміло, і вирішила все-таки зупинитися на цій фірмі.

Початок ремонту

Мені пояснили, що для початку, до нас додому повинен приїхати фахівець, який точно визначить список необхідних робіт. Спеціаліст приїхав в точно обумовлений час і ретельно, зі знанням справи оглянув майбутній об’єкт. Після цього він уточнив наші побажання і запропонував можливі варіанти.

Хочу звернути увагу на такий нюанс: нам не пропонували все підряд. Майстер радив зробити певні роботи, щоб поліпшити що-небудь. Якщо ми відмовлялися, то нас не приймалися вмовляти, як зазвичай це прийнято. Приємно мати справу з адекватними людьми. Ми зупинилися на шпалерах rasch і не пошкодували про свій вибір.

Після складання кошторису і укладення договору бригада приступила до роботи. Нам обіцяли закінчити всі роботи протягом 2 тижнів. Нас це цілком влаштовувало – ми на цей час зі своєї квартири перебралися до моїх батьків, щоб ніхто нікому не заважав.

Чоловік іноді дзвонив бригадиру, іноді заїжджав в квартиру і кожен раз залишався задоволений тим, що ми звернулися саме в цю фірму. Після закінчення ремонту, ми крім оновленої квартири отримали безліч корисних порад, як зберегти її в такому вигляді як можна довше.

Результати нам дуже сподобалися. У найближчому майбутньому ми хочемо в цій же фірмі замовити таку послугу як «натяжні стелі Львів». Ми знаємо, що робота буде виконана якісно і в строк, тому впевнені в своєму виборі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.