Цікаво знати

Купити якісну бетономішалку

Бетономішалка – одне з найважливіших пристроїв на будівництві. З її допомогою можна готувати суміші для різних потреб: заливки бетону, штукатурні суміші або кладочні.

Бетонозмішувачі розрізняються за принципом роботи і діляться на:

  • Примусові – вони схожі на міксер. Їх ємність закріплена, а обертаються віночки всередині. Використовується такий вид растворосмесителей на великих будовах, оскільки мають потужний двигун і великі розміри.
  • Гравітаційні – у цього пристрою обертається сам барабан. Їх легше використовувати в приватних цілях завдяки розміру і доступною ціною. На сьогоднішній день саме вони є найпопулярнішими в нашій країні.

Відповідна бетономішалка – як купити якісну

Якщо вам необхідна бетономішалка, купити хорошу можна лише спираючись на параметри пристроїв. Основними і найважливішими є:

  • Тип двигуна. В основному товарна лінійка представлена ​​електродвигунами. Більшість моделей мають потужність 700 – 1000Вт. Багато з них – це невеликі бетонозмішувачі напівпрофесійні або використовуються для маленьких за обсягом робіт. Їх продуктивність складає 70-150 літрів за раз. Вони можуть підключатися до побутової мережі. Професійні бетономішалки потрібно підключати до трифазної мережі напругою не менше 380 Вт.
  • Вид приводу. Пристрої з редукторним надійні, їх двигун оснащений хорошим захистом від негативних факторів. Але в разі поломки виправити її буде складно і витратно. Венцових – на зовнішній стороні барабана встановлений вінець, який і рухає ємність. Зазвичай він виготовлений з високоякісної сталі або чавуну. При поломці його легко виправити.
  • Продуктивність – одна з найважливіших характеристик. Це та кількість розчину, яке готується за один раз. Зазвичай це ⅔ від усього обсягу барабана. До 80 літрів можна замісити розчин в пристрої з малою вагою і укомплектованим колесами. Воно призначене для невеликих робіт, а завдяки цим властивостям з ним легко працювати в поодинці. Це оптимальний варіант для роботи вдома або на дачі. У напівпрофесійної моделі можна приготувати до 150 літрів. З її допомогою можна готувати розчини з крупнофракціоннимі складовими, наприклад, щебенем. Таку модель прийнято використовувати при будівництві будинків навіть на кілька поверхів. Якщо суміші виходить більше 150 літрів, то такий бетонозмішувач вважається професійним. Вони потужні і з легкістю справляються з об’ємними роботами.

Захист двигуна. Всі моделі в нашому інтернет-магазині оснащені надійною ізоляцією електричних складових, що дозволяє працювати при будь-яких погодних умовах.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.