Цікаво знати

Купити паркетну дошку в Києві

Сьогодні саме затребуване покриття – паркетна дошка, яка володіє функціональністю, декоративними якостями і практичністю. Важливо не допустити помилок при виборі, потрібно знати всю необхідну інформацію, характеристику, властивості і показники. Багатошарова структура, натуральна сировина і якісність продукту повинні відповідати всім стандартам.

Цей виріб складається з 3-х прошарків і у кожної свої функції, призначення. Матеріали бувають різних видів (набірний паркет, штучний, щитовий) і мають відмінності за складом, технології виробництва. На нашому сайті retown.kiev.ua ви зможете знайти необхідну інформацію, отримати консультацію фахівця і визначитися з покупкою.

Переваги та переваги:

 • не потрібна шліфовка;
 • немає необхідності покривати захисним лаком;
 • є поліпшені декоративні, захисні властивості;
 • гнучкість, стійкість;
 • високий термін служби.

Зараз не проблема купити паркетну дошку в Києві досить просто відвідати нашу компанію Ретаун і дізнатися всі подробиці у консультантів. Технічні характеристики, склад, якість і виробник визначають вартість паркету. Доступна ціна приємно здивує покупця.

Паркетна дошка

При підборі підлогового покриття враховуйте коливання довжини (від 1.8 до 2.5 м), ширини (від 13 до 20см), товщини (від 0.7 до 2.5см). На сьогоднішній день магазин паркетної дошки в Києві надає клієнтам величезний вибір, асортимент досить різноманітний. Для виготовлення паркету використовують популярні породи деревини (березу, дуб). Показники якості дуже високі, натуральні відтінки радують око, такий товар може бути використаний як в житлових приміщеннях, так і офісах. Придбати недорого паркет в нашій компанії Ретаун – це правильне рішення.

Залежно від ваших уподобань, інтер’єр приміщення можна прикрасити паркетною дошкою з різних порід дерева (венге, ясен, кемпас, бамбук, мербау). Визначитися з стилістиці вам завжди допоможе компанія RETOWN (Київ) – консультація, поради в будь-який час. Щоб правильно зробити свій вибір, враховуйте певні чинники.

 1. Нерівності, деталі виступають над поверхнею.
 2. Місця стиків не повинні викликати сумнівів.
 3. Монолітне лакове покриття.
 4. Світлих розлучень бути не повинно.
 5. Сторонні запахи (крім деревини) не припустимі.
 6. Відсутність дефектів обов’язкова.

Обрана у відповідності з усіма необхідними характеристиками паркетна дошка послужить чудовою прикрасою інтер’єру, порадує функціональністю, практичністю, довговічністю.

Купити паркетну дошку в Києві

Нові підходи до виробництва, розробки, вдосконалення допомогли почати роботу з екзотичними породами дерев. Тепер є величезний вибір товару в Києві, що допомагає в створенні унікальної атмосфери в будинку. Плюси використання паркету на обличчя: теплова ізоляція, довговічність, самостійна укладання, звукоізоляція, екологічність, унікальність зовнішнього вигляду.

Є можливість замовити такий товар з доставкою в короткі терміни. Подарувати єднання з природою, комфорт, різноманітність відтінків, затишок вам допоможе компанія Ретаун. Методи сучасного виробництва пропонують покупцям великий асортимент товарів, вибір за вами. Якщо для вас це непросте завдання, зайдіть на сайт retown.kiev.ua для отримання кваліфікованої допомоги з даного питання.

Тепер купити паркетну дошку в Києві не складе особливих труднощів. Поради від професіоналів ніколи не будуть зайвими, так само на сайті retown.kiev.ua можна довідатися про ціни на паркетну дошку і придбати будь-який товар, який сподобався. Довіряйте тільки перевіреним компаніям, які багато років на ринку, мають досвід і репутацію.

Голос Сокальщини на GoogleNews