Головна / Цікаво знати / Курс «Fashion дизайн – інтенсив» – для тих, хто хоче творити!

Курс «Fashion дизайн – інтенсив» – для тих, хто хоче творити!

Мода – це завжди нове бачення світу, це свобода вираження кожної людини. Для того щоб правильно відчувати сучасні тенденції, і розбиратися в стилі, потрібно мати смак і бажання творити і прагнути до більшого. Fashion дизайн – це сучасне слово в розвитку молодих і талановитих дизайнерів, які прагнуть створити новий світ моди. Для того щоб стати провідним дизайнером, потрібно отримати якісне навчання, яке дозволить побачити різницю до і після. Саме тому більшість вибирають курс «Fashion дизайн – інтенсив», що створює нові можливості в розвитку сучасного дизайнера.

Що таке «Fashion дизайн – інтенсив»

1. Європейська школа, що запрошує на інтенсивне навчання з урахуванням українського ринку. Тобто, навчання націлене на розвиток, і наповнення новими роботами, український ринок, приносячи в нього нові сучасні європейські ідеї;

2. Кращі знання від провідних дизайнерів, які працюють не один рік в фешн індустрії, а також мають великий досвід в практиці;

3. Власна колекція в кінці курсу. Після проходження курсу, ви зможете показати свої результати, і створити свій унікальний стиль;

4. Ви займаєтеся протягом 8 місяців, заняття проходять 2 рази на тиждень, сама кількість становить 65 занять, на яких ви набираєтесь нового досвіду.

Пройшовши програму, ви отримуєте можливість розширити свої кар’єрні перспективи, і можливість долучитися до міжнародного контексту. Тільки сучасні методики викладання, без застарілих систем передачі досвіду. Ви можете ознайомитися як з теоретичною частиною, так і практичною роботою в світи дизайну.

Курс «Fashion дизайн – інтенсив» – стане правильним рішенням для тих, хто хоче придбати креативності в своїх роботах, і знаходиться в пошуках себе. Ви вмієте шити, але не знаєте, як перетворити свою роботу в прибутковий бізнес, тоді саме на курсах ви зможете дізнатися, як втілити свої мрії в реальність. Провідні дизайнери, практикуючі не один рік на українському, і зарубіжному ринку, допоможуть зрозуміти з чого потрібно починати.

Ми навчимо, як правильно діяти, і що потрібно робити, щоб ваші роботи знайшли своїх покупців. Дозволимо проявити всю креативність і направимо на створення неперевершеної колекції.

Проходячи курси, ви отримаєте можливість вивчити композицію, теорію кольору, створення ескізів майбутніх речей, матеріалознавство і багато інших цікавих речей, що стануть у пригоді в роботі. Курс «Fashion дизайн – інтенсив» – це не просто програма, вона дозволяє розширити своє уявлення про сучасну моду і фешн індустрії.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

six + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!