Головна / Цікаво знати / Кваліфікована юридична підтримка – як знайти і що потрібно знати

Кваліфікована юридична підтримка – як знайти і що потрібно знати

При будь-яких складних життєвих ситуаціях кожна людина чи підприємство повинне мати кваліфіковану юридичну підтримку. В Києві є велике різноманіття адвокатів та юридичних організацій, проте не кожен може надати професійну допомогу.

Pankova&Vislyaeva – одна з відомих адвокатських підприємств в Києві, яка пропонує кваліфіковану допомогу у різних сферах. Компанія заснована ще 15 років тому і весь цей час достойно тримається на ринку юридичних послуг. Pankova&Vislyaeva основана двома адвокатами, які стали співвласниками та пропонують співпрацю. Компанія працює комплексно та охоплює великий спектр послуг, які ви можете переглянути на сайті https://pankova-vislyaeva.kiev.ua/.  Pankova&Vislyaeva працює як з фізичними, так і з юридичними особами.

Основними видами послуг компанії Pankova&Vislyaeva для фізичних осіб є:

 • Сімейна сфера. Адвокати Pankova&Vislyaeva пропонують супровід розлучень, підписань шлюбних угод, оформлення документів на виїзд дитини за кордон, розподіл майна та інше;
 • Цивільна сфера. Pankova&Vislyaeva вирішує трудові спори, супроводжує справи майнового характеру, спадкові справи, спори з банками та ситуації при настанні ДТП;

Pankova&Vislyaeva пропонує наступні послуги для юридичних осіб:

 • Юридичний супровід фірми. Компанія пропонує цілісне, юридичне обслуговування підприємство
 • Судові справи майнового характеру. Адвокати фірми Pankova&Vislyaeva пропонують роботу від написанні претензій до подачі справ у суд. Супровід справ в апеляційному суді;
 • Розроблення договір та угод для компаній, аналіз та виправлення існуючих, визначення договір недійсними;
 • Аутсортинг підприємств для різних форм організацій;
 • Послуги загального характеру. Pankova&Vislyaeva пропонує послуги від усних консультацій до написань різноманітних заяв та скарг.

Pankova&Vislyaeva уже працює з багатьма відомими компаніями, як українськими так і європейськими. Серед клієнтів підприємства є логістичні компанії,  девелоперські, будівельні та поліграфічні.

Основними принципами компанії Pankova&Vislyaeva є:

 • Конфіденційність;
 • Надійність;
 • Професіоналізм;
 • Індивідуальний підхід до клієнта.

На сайті компанії Pankova&Vislyaeva у окремому розділі представлений прайс на усі види послуг. Кожен може зайти і порахувати у скільки йому обійдеться юридичний супровід. Також Pankova&Vislyaeva попереджає, що ціни можуть змінюватись в залежності від важкості ведення та різних деталей.

Для кращого розуміння нюансів Вашої ситуації, можна спочатку звернутися лише для усної консультації. Адвокати компанії Pankova&Vislyaeva розкажуть детально як діяти та окреслять фінансову сторону питання.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!