Головна / Цікаво знати / Квартальну звітність в соцстрах подають боржники

Квартальну звітність в соцстрах подають боржники

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Сокальському районі інформує про те, що квартальну звітність за встановленою формою подають тільки ті страхувальники, які мають заборгованість зі сплати страхових внесків до Фонду.

Всі страхувальники подають річну відомість розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності до 25 січня 2012 року.

Повідомляємо, що за несвоєчасне подання або неподання встановленої звітності, а також несвоєчасне інформування Фонду про річний фактичний обсяг реалізованої продукції (робіт, послуг), про зміни технології робіт або виду економічної діяльності підприємства, страхувальник відповідає згідно із законодавством.

Від своєчасної виплати заробітної плати та сплати страхових внесків до Фонду залежить виплата щомісячних сум відшкодування шкоди потерпілим на виробництві. На даний час виплати проводяться вчасно та в повному обсязі. З 1 березня 2011 року щомісячні страхові виплати перераховані на 10,2%. Перерахунок проведений в травні, тому всі потерпілі до кінця місяця отримають доплату за березень та квітень 2011 року. Крім того, звертаємось з проханням до потерпілих своєчасно повідомляти відділення Фонду про зміни місця проживання, про влаштування та звільнення з роботи.

Контактні телефони відділення: 73087, 73088.

Олена РУДАК, в. о. начальника ВВД ФССНВ в Сокальському районі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

sixteen − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!