Цікаво знати

Квартира в стилі контемпорарі – яка вона?

По-справжньому універсальним стилем є контемпорарі. Його зародження припадає на 50 роки минулого століття, проте до цих пір напрямок затребуваний і популярно серед багатьох користувачів.

Контемпорарі об’єднує в собі багато рис класичного, етнічних дизайнів, крім того, спирається на мінімалістичні і скандинавські принципи оформлення жілья.Подробнее за посиланням ви зможете ознайомитися з основними інтер’єрними течіями, а київська студія дизайну інтер’єру newdesign.com.ua допоможе втілити будь-який стиль у вашій квартирі і створити гармонійну обстановку, в якій кожна деталь знайде своє місце.

Характеристика контемпорарі

Широке поширення дизайну пояснюється його демократичним підходом до оформлення простору. Так, він дозволяє поєднувати сучасну меблювання з іншими предметами обстановки різної стилістичної спрямованості та часу.

Контемпорарі передбачає такі характерні особливості:

  • Можливість оформлення дизайну в будь-якій квартирі без обмежень Вашої фонтазіі;
  • Царство вільного простору без його порушення перегородками, нішами, іншими зонується елементами;
  • Недорога сучасні меблі типового плану (стінки для вітальні);
  • Спрощена мінімалістична обстановка;
  • Світла колористика з додаванням відтінків кави, бордо, Брауні. Як акцентів служать контрастні кольори меблів або прикрас;
  • Чіткі геометричні лінії без рюшів і кованих вигнутих форм;
  • Декоративна складова з фокусом на затишок.

Як оформити квартиру в стилі контемпорарі?

Спальня, реалізована в даному дизайнерському напрямку, має різні поєднання бежевих, нюдових, кремових, «кава-з-молоком» відтінків. Ця кімната характеризується максимальною свободою пріобустройстве. Головний принцип – підібрати такі декоративні аксесуари, які можна було б без праці замінити на інші, наприклад, сезонні: без праці поміняти колір текстилю, форми кашпо, картини.

У вітальні можна встановити громіздку і добротну дерев’яну стінку зі скляними створами, комфортний диванчик з пуфами, невисокий сучасний журнальний столик. Невеликий телевізор, караоке, книжковий шафка також доповнять інтер’єр. Що стосується кухні, то дизайн контемпорарі підкреслить глянцеві або матові фасади, стіл і стільці серійного виробництва, затишний колаж.65133975

Голос Сокальщини на GoogleNews

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.