Цікаво знати

Квест-незалежність: беремо участь у квест-кімнаті без друзів

Квест є невід'ємною частиною вашого життя, але ніхто з вашого близького оточення не прагне розділити з вами пристрасть до подібних розваг? Не впадайте у відчай, адже є варіанти відвідування квест-кімнат у Харкові навіть у тих випадках, коли нікому скласти вам компанію.
Ніхто з друзів не бажає скласти вам компанію в проходженні квесту? Можна обійтися і без них

Отже, у вас непереборне бажання взяти участь у квесті, але команди немає? Давайте розглянемо способи вирішення даної проблеми.

 Стати учасником чужої команди. Нерідко в групах організаторів квестів у соціальних мережах можна зустріти команд оголошення про пошук 1 або 2 учасників. Найчастіше це ті команди, які напередодні проходження квесту втратили гравців, а скасовувати гру або переплачувати за неї не хочеться.

Зберіть команду самостійно. На просторах соціальної мережі або на форумі додайте оголошення про те, що збираєте компанію для походу в квест-кімнату в Харкові. Вкажіть у своєму повідомленні тематику квесту, зручній для вас, щоб уникнути непорозумінь з вибором сюжету.

Один в полі – воїн. Якщо ви не бажаєте приймати участь у квесті у складі команди, що складається з незнайомих вам людей, не відмовляйтеся від варіанту пройти квест в поодинці. Це теж досить цікаво, і ви напевно відчуєте набагато більше емоцій, ніж будучи учасником команди. Квест-румів, які пропонують одиночну гру, не так багато, але вони є. В крайньому випадку, завжди можна спробувати домовитися з організаторами, які, за окрему плату, підженуть сценарій конкретно під вас, спростивши всі завдання, призначені для вирішення командами.

Квест-знайомства. Подібна практика досить поширена в Європі. Вона передбачає збір команди безпосередньо організаторами, які оголошують про збір команди для проходження того чи іншого квесту із зазначенням дати та часу. На таке запрошення може відгукнутися бажаючі одинаки, в результаті чого збереться компанія з людей, які не знають один одного.

Міський квест. Збір команд для подібних розваг на свіжому повітрі можуть брати на себе організатори. Не виключений варіант, що команда з людей, не знайомих один з одним, згуртується настільки, що в майбутньому буде відвідувати квест-руми в такому складі. Міські квести – це дуже захоплююче проведення часу, яке дозволить поглянути на рідне місто з іншого ракурсу.

Як бачите, варіантів взяти участь у квесті для одиноких гравців багато. Виберіть підходящий і вперед, назустріч пригодам.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.