Цікаво знати

Лабіринт для дітей: як вибрати ігрову зону

Раніше подібного різноманітності в ігрових майданчиках не спостерігалося. Сьогодні крім гойдалок, ігрових бар’єрів, вишок, спусків можна купити дитячий лабіринт.

Виділяють кілька їх розмірів:

  • Для комерційного використання (зазвичай їх встановлюють в парках або набережних для тимчасового користування дітьми за окрему плату);
  • Для домашнього використання (існують варіанти для установки у дворі будинку або в кімнаті);
  • Для громадського користування (такий дитячий лабіринт встановлюють у дворах багатоповерхових будинків і житлових масивів).

Чим лабіринти для дітей краще за інших ігрових конструкцій

Дитячий ігровий лабіринт розвиває моторику, логічне мислення, відчуття простору у дітей різного віку. Грати в таких зонах набагато цікавіше, ніж на простий майданчику. Сприяє цьому різноманітність зон і перешкод всередині. Якщо це повноцінний лабіринт дитячий комерційного або громадського призначення, то його площа становить від 10 квадратних метрів. Максимальна площа може становити 40-60 квадратних метрів, в залежності від потреби (такі моделі можуть проводитися на замовлення).

Зазвичай в них є не тільки проходи, а й басейни з полімерними кульками, різні перешкоди. Якщо ви вибираєте нові моделі від виробника, то повинні розуміти, що вони виготовлені за діючими нормами, відповідно до вимог техніки безпеки. Конструкція безпечна для дітей – в ній не передбачається гострих предметів, кутів. Всі потенційно небезпечні зони огороджені, закриті м’якими накладками.
різні варіації

Вибираючи для себе конструкцію потрібного лабіринту, ви можете вибирати бажану комплектацію. Якщо мова йде про подарунок для вашої дитини – обов’язково запросіть його для участі в виборі. Якщо ж це комерційний проект – вибирайте більш масштабні варіанти, які дозволять залучити батьків і дітей.

Кожен лабіринт може комплектуватися:

  • басейнами;
  • Спусками / гірками;
  • Канатними дорогами;
  • проходами;
  • Вежами і підйомами;
  • Секретними зонами.

Розроблялися серії не тільки інженерами, але і педіатрами. В результаті цього активність і рухливість дітей відповідає їх віковій групі. Вибір раціонально робити за віковими групами, росту, ваги. Тому консультант завжди уточнить основні питання по конкретної моделі лабіринту.

Голос Сокальщини на GoogleNews