Цікаво знати

Лапароскопія – операції без розрізів, крові та шрамів

Лапароскопія. Для більшості з нас звучить страшно, дивно і незрозуміло. Як більшість медичних термінів. Однак за цим поняттям стоїть метод хірургічного втручання, фізично і естетично менш травматичний порівняно з класичною хірургією.

Застосовується лапароскопія для операцій на внутрішніх органах, які, при такому методі втручання, страждають в рази менше. Адже при класичній операції доводиться робити величезний розріз на шкірі, м’язах, органах. Для лапароскопії ж досить 3-4 розрізів розміром до 0,5 – 1 сантиметра. Сам лапароскоп – це телескопічна трубка з камерою, яка передає збільшене зображення на екран. Через додаткові надрізи хірург вводить інструменти для проведення процедури.

За що ж так цінують лапароскопію самі пацієнти? Для жінок, звичайно, на першому місці краса. Новий метод хірургії дозволяє залишити на шкірі лише пару малопомітних швів. Через незначний час вони перестануть бути помітними, і вже навряд чи хтось здогадається, що у Вас була операція. Чоловіки оцінять короткий термін перебування в лікарні: через 4-6 годин можна вставати з ліжка, на 1-3 день після операції можна їхати додому. Ну а дітям, звичайно, важливо відсутність болю. Операція проводиться під загальним наркозом, а з незначним післяопераційним болем впораються анестетики з домашньої аптечки.

При всіх перерахованих перевагах залишається одне але: необхідною технікою обладнані не всі медичні центри і не в кожній області. Крім того, щоб бути впевненим в успішному результаті операції, потрібно вибрати і лікаря, який має чималий досвід у хірургії, а також майстерно працює з лапароскопом. Закарпатцям в обох випадках пощастило – їм не потрібно їхати ні в столицю, ні в Європу для отримання якісних медичних послуг. Адже в Ужгороді з 1992 року приймає пацієнтів «Клініка Біляка», де на новітньому обладнанні працюють кращі фахівці.

Приїжджають на лікування в клініку і пацієнти з інших областей. Одні звернулися сюди, оскільки начулися про високий рівень послуг. Інші відзначили вартість: кажуть, що у Біляка лікуватися вигідніше, ніж в державних лікарнях (з їх нескінченними списками покупок на лікарню). Багатьом пацієнтам вдома змогли запропонувати лише класичну хірургію. А це – довго, дорого і болісно, та й величезні шрами на тілі залишаються.

«Клініка Біляка» першою в Україні ввела практику використання лапароскопії при лікуванні гінекологічних, урологічних та хірургічних патологій. За роки роботи список захворювань, з якими працюють в клініці, виріс в рази. З повним переліком можна ознайомитися на офіційному сайті.

Клініка Біляка
Україна, Закарпатська обл.
Ужгородський район,
с.Минай, вул.Коротка, 1а.
E-mail: office@bilyak.com.ua
https://bilyak.com.ua/
Тел .: +38 (050) 610-07-77 (Біляк Степан Степанович)
Тел .: +38 (099) 100-10-03 (телефон адміністратора клініки)
Понеділок – П’ятниця: 8.00 – 16.00

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.