Головна / Цікаво знати / Лікування врослого нігтя

Лікування врослого нігтя

Неймовірного болю завдає людині врослий ніготь. Проблема виникає тоді, коли ніготь (зазвичай на великому пальці) вростає, або вдавлюється у м'які тканини, що знаходяться з боків. Найчастіше від цього страждають люди, що мають випуклу форму нігтів, проте стати жертвою може будь-хто. Незважаючи на те, що найчастішою причиною вростання нігтів є їх неправильне обрізання, це часом трапляється і внаслідок нещасного випадку. Ви могли ненароком упустити на себе важкий предмет, спіткнутися, або хтось вам наступив на ногу. Якщо ви на роботі весь час піднімаєте важкі речі, то носіть спеціальне взуття зі сталевими носками. Вони допоможуть вберегти ваші пальці від нещасних випадків. Та, якщо нещастя все ж таки трапилось…

При перших же проявах врослого нігтя, коли запалення і біль ще слабо виражені, слід проводити консервативне лікування. Перш за все, слід відмовитися від носіння незручного і тісного взуття. Перевагу слід віддати взуттю з широкою передньою частиною, оскільки це значно зменшить тиск на уражений палець. По-друге, що дуже важливо, вам слід відмовитися від дуже короткого підстригання нігтів, оскільки саме це сприяє деформації нігтя і вростанню нігтьової пластини в тканину. Краще всього врослий ніготь підстригати по прямій лінії, використовуючи для цього невеликі косметичні ножиці з прямими лезами.

Для полегшення болю і зменшення запалення і набряклості щодня застосовують ванни з теплою солоною водою, які розм'якшують ніготь і пом'якшують шкіру довкола нього. Цьому сприяють і аптечні лікувальні засоби.

Дуже часто вдаються до оперативного втручання, коли видаляють або частину нігтя, або повністю весь ніготь. На сьогоднішній день допомагає уникнути оперативного втручання консервативне лікування врослих нігтів за допомогою пристосувань, що коректують деформовану нігтьову пластину – спеціальні пружні пластикові і металеві пластинки, скоби. Вони кріпляться на деформований ніготь і при цьому не заважають носінню взуття і, навіть, заняттям спортом. Їх, за бажанням, можна зафарбовувати лаком, разом зі всім нігтем. Ці пристосування приводять до стійкої корекції вростаючого нігтя.

Наші майстри з педикюру з радістю допоможуть Вам відновити здоровий стан ваших ніг.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eight − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!