Цікаво знати

Лісова пожежа – глобальна криза!

З приходом довгоочікуваного літа кожна людина намагається хоч б на декілька годин забути про власну роботу і поринути в обійми нашої мальовничої природи. Більшість з них проводять свій вільний час у лісі, на галявинах, поблизу водоймищ, в заповідниках та паркових зонах. Зазвичай такий відпочинок призводить до непередбачених наслідків у кращому випадку це велика кількість бруду, що завдає шкоди оточуючому середовищу – флорі та фауні, у гіршому – призводить до більш глобальних наслідків.

Вогонь знищує на своєму шляху все: запаси деревини, заготівельну лісову продукцію, споруди, які є неподалік лісових зон, а найголовніше – основне джерело кисню на землі!

Кожен, хто відпочиває у лісі, повинен пам'ятати, що «зелений друг»– наше багатство, адже немає такої людини, яка б не насолоджувалась його красою. Ліс охороняє ріки та озера від висихання, грунти від ерозії, поля від суховіїв, забезпечує атмосферу киснем.

За охорону лісу від вогню несуть відповідальність не лише працівники пожежної охорони та лісового господарства, але й керівники всіх ланок, населення району в цілому. Ось чому потрібно всім, хто перебуває у лісі на відпочинку, ретельно дотримуватись правил пожежної безпеки. Треба пам’ятати про те, що в лісі категорично забороняється: розпалювати вогнища; кидати запалені сірники та цигарки; влаштовувати димарі від комах; користуватися автомашинами з пошкодженими системами живлення і запалювання та спалювати суху траву.

Пам'ятайте! Лісову пожежу легше попередити, ніж загасити!

Олег Борис, провідний інспектор Сокальського РС ГУ ДСНС України в Львівській області, капітан служби.    

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.