Цікаво знати

Ліки для боротьби з COVID-19: які, де, скільки у наявності?

Ліки для боротьби з COVID-19: які, де, скільки у наявності ❓ Відповідь на це питання допоможе отримати новий дашборд НСЗУ 🔎 “Інформація про залишки лікарських засобів, необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню COVID-19” ➡ https://nszu.gov.ua/e-data/dashboard/covid-drugs-inventory.

Наприклад, ми бачимо, що станом на 29 листопада:

📌 відзвітували про залишки 114 форм лікарських засобів 588 лікарень;
📌 найбільша кількість ліків для стаціонарного лікування пацієнтів з COVID-19 наявна у Городенківській ЦРЛ (Івано-Франківська область) – 78 лікарських засобів за 57 МНН, в Гощанській ЦРЛ (Рівненська область) – 65 препаратів за 43 МНН та Закарпатському обласному клінічному фтизіопульмунологічному лікувально-діагностичному центрі – 61 препарат за 56 МНН;
📌 щодо наявності залишків, необхідних для боротьби з COVID-19, в аптечних закладах, то відзвітували 2570 аптечних закладів. У них наявні 143 форми ліків, до складу яких входять 45 МНН.

Отже, така аналітична панель дозволить усім зацікавленим сторонам побачити реальну ситуацію із наявністю тих чи інших ліків, які допомагають долати коронавірусні інфекцію при тяжкому перебігу захворювання. Дашборд створено на основі даних Медичні закупівлі України (інформація про залишки ліків в ЗОЗ) та Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (залишки по аптечним мережам). Детальніше – на сайті НСЗУ ➡ https://cutt.ly/HhlnmC9.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.