Головна / Цікаво знати / Ліпосакція ультразвуком: прогресивний метод позбавлення від жирових відкладень

Ліпосакція ультразвуком: прогресивний метод позбавлення від жирових відкладень

Жінки і навіть чоловіки з усього світу прагнуть позбутися від жирових відкладень, які породжують неприйняття своєї фігури і нерідко — ненависть по відношенню до самого себе. Для деяких людей не страшна перспектива лягти «під ніж» пластичного хірурга і пройти процедуру ліпосакції.

Довгі роки ліпосакція проводилася хірургічним шляхом. Однак традиційний метод позбавлення від зайвого жиру шляхом операції відходить у минуле.

Технічний прогрес відкриває нові, більш ефективні та безпечні методи боротьби за красу свого тіла. Одним з них є ультразвукова ліпосакція, дає чудовий ефект у зіставленні з іншими процедурами. Ця маніпуляція не несе шкоди і абсолютно безболісна. Вона краща для тих, кому важливо привести фігуру в підтягнутий вигляд і тим самим знайти бажану стрункість в короткі терміни.

Принцип ультразвукового руйнування жиру

Ліпосакція без операції проходить швидко і просто. Лікар за допомогою ультразвукового зонда робить на необхідному ділянці шкіри точкові проколи. Таким чином, проводиться ультразвукова корекція шкіри і підшкірної жирової клітковини без шкоди для судин і нервових волокон. Зайві жирові клітини усуваються, і шкіра, завдяки впливу ультразвуку, скорочується, повертаючись до первісних лініях. Недарма ця процедура так популярна у всьому світі. Раніше зміна фігури до кращих форм за лічені години було всього лише предметом мрій.

Вражаючі переваги

Ультразвукова ліпосакція показала чудові результати і має особливості, з якими не зрівняється жоден інший метод усунення зайвого жиру.

Під час процедури вплив виявляється виключно на жирові клітини. Інші тканини організму залишаються недоторканими.
Крім усунення зайвої жирової тканини, після процедури поліпшується рельєф шкірного покриву, а сама шкіра стає гладкою.
Ліпосакція ультразвуком усуває більше жиру (до 8 літрів). Більш того, в цьому випадку процедура малотравматична для людини.
 Результат залишається назавжди, оскільки піддаються руйнуванню жирові клітини не відновлюються.

Найпоширенішою процедурою вважається ліпосакція живота — Київ «усіяний» різними клініками, які готові надати таку послугу. У клініці «АНА-КОСМО» крім основної процедури проводять спеціально розроблену програму реабілітації, завдяки якій клієнти відновлюють сили з задоволенням.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

17 − 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!