Цікаво знати

Львів’яни та всі небайдужі рятують життя 1-річної Вікторії: долучилися навіть садочки і школи

Школи та садочки Львова долучаються до збору коштів на лікування Вікторії Полюги

Від 24 травня і до 1 червня у львівських садках та школах проводять благодійну акцію «Мільйон троянд для Вікторії» з метою збору коштів на лікування Вікторію Полюги, у якої нещодавно виявили спінальну м’язову атрофію. Хвороба вражає рухову активність дитини, спричиняє ослаблення і атрофію м’язів. Врятувати дівчинку можуть ліки вартість 65 мільйонів гривень.

Кожен учень може легко стати рятівником життя Вікторії, придбавши символічну троянду-наліпку за 65 грн.

Школярі, які долучаються до акції отримують стікерпак «Супер герой», з якого одну троянду залишають на дошках в школі, формуючи букет для Вікторії, а стікери «Рятувати життя – моя супер сила» залишають собі на згадку про залучення до доброї справи.

Таким чином, організатори залучають дітей до волонтерства та нагадують дітям, що супер героєм бути легко, потрібно лише робити добрі справи

Аби долучитись до акції «Мільйон троянд для Вікторії» адміністратори навчальних закладів можуть звернутись до координатора благодійної акції ІОВП «Сонцелеви» за номером телефону: 067 398 49 51 (Світлана Локоткова), а також:

  • Визначити особу відповідальну за проведення акції у навчальному закладі – координатора.
  • Розмістити на вхідних дверях афішу про проведення у навчальному закладі акції «Мільйон троянд для Вікторії» таким чином, щоб діти, батьки та відвідувачі на вулиці могли ознайомитись з інформацією.
  • Розмістити допис на сторінці навчального закладу у Facebook, додавши хештеги, посилання на офіційну сторінку збору та по можливості додати реквізити.
  • Розіслати інформацію про акцію у батьківські чати та коротко розповісти про ініціативу дітям вашого закладу.
  • Обрати загальнодоступне видне місце у приміщенні, розмістити на стіні ватман/тканину та почепити над ним роздрукований надпис «Мільйон троянд для Вікторії». Центральну наліпку «троянда» протягом тижня діти наклеюють на ватман/тканину/стіну у спеціально відведеному місці в коридорі чи холі навчального закладу. Таким чином кожна дитина зможе особисто почепити свою наліпку – троянду від себе і побачити скільки ще троянд подарували для порятунку життя дівчинки її друзі.
  • За потреби роздрукувати вказівники, щоб пояснити дітям та дорослим, де саме вони можуть знайти вашого координатора і придбати троянди (пожертви здійснюються готівкою і вкладаються до скриньки благочинних пожертв).
  • Після закінчення акції, на день захисту дітей, розповісти про «зібраний букет» на сторінці вашого навчального закладу у Facebook.

Кожен навчальний заклад, що приєднається до акції, отримає роздруковану афішу, набори наліпок, скриньку для коштів та електронні файли для роздруку вказівників.

 

Акція відбувається за підтримки управління освіти Львівської міської ради. 

Також до акції «Мільйон троянд для Вікторії» може долучитись кожен охочий – придбати символічні троянди на платформі millionrosesforvictoria.org та допомогти зібрати для крихітки її букет життя.

Після проведення платежу кожен благодійник отримує картинку із трояндами, яку можна поширити в соцмережах і розповісти іншим про ініціативу.

Додаткова інформація

Вікторії Полюзі 1 рік. Два місяці тому в неї діагностували СМА (спінальну м’язову атрофію), від якої поступово слабнуть всі м’язи, втрачається здатність сидіти, тримати голову, а з часом і самостійно дихати. Часу на порятунок обмаль, але смертельне захворювання може повністю вилікувати ін’єкція препарату Золгенсма.

Для лікування батькам необхідно зібрати 65 млн грн. Щоб знайти/залучити необхідні кошти, батьки шукають мільйон благодійників, готових пожертвувати бодай 65 грн.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ:

Приватбанк

4731 2196 1475 0994

Полюга Назар (тато)

Приватбанк

5168 7427 1698 7346

Полюга Назар (тато)

Monobank :

5375411404612058

Приватбанк

5168742710339957

Коцовська Мар’яна (мама)

Ощадбанк

5167 8032 2632 0880

Коцовська Мар’яна (мама)

Міжнародна платформа

GoFundMe

https://gofund.me/60a44551

USD IBAN UA973052990000026201899325378

SWIFT CODE/BIC: PBANUA2X

POLIUHA NAZAR

EUR IBAN: UA553052990000026207899325639

SWIFT CODE/BIC : PBANUA2X

POLIUHA NAZAR

Голос Сокальщини на GoogleNews