Цікаво знати

Львівський прикордонний загін шукає фахівців – перелік вакансій

Захист державного кордону України є невід’ємною частиною загальнодержавної системи забезпечення національної безпеки

Щороку прикордонники Львівського загону здійснюють комплекс заходів спрямованих на облаштування та утримання державного кордону: будівництво інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, огорож, прикордонних знаків, прикордонних просік тощо. До проведення таких робіт залучаються робочі групи зі спеціальним обладнанням та технікою.

На сьогодні для здійснення робіт на сучасній механізованій техніці Львівський прикордонний загін потребує старшого машиніста екскаваторника, моториста, електрозварювальника та водіїв категорії C, D.

Отож, запрошуємо до співпраці на умовах військової служби за контрактом у Львівський прикордонний загін, фахівців із правами відповідної категорії.

На вказані посади приймаються чоловіки та жінки віком від 18 до 60 років, Заробітна плата військовослужбовців, які укладають перший контракт складає від 10 тисяч гривень. При підписанні першого контракту виплачується грошова допомога у розмірі 20 тисяч гривень.

Також, персоналу надається обов’язкова, щорічна, оплачувана відпустка від 30 діб та більше.

Зауважимо, що Держприкордонслужба цінує та поважає кожного прикордонника, піклується про особовий склад, вдосконалює систему соціального забезпечення та є соціально відповідальною установою!

Детальніше з умовами прийому можна ознайомитись зателефонувавши за номерами:

0965682483, 0676705657, 0994460640 або звернутись за адресою: місто Львів вулиця Личаківська 74.

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.