Головна / Цікаво знати / Львів прийняв естафету у всеукраїнській доброчинній акції «Тонна Добрих Речей»

Львів прийняв естафету у всеукраїнській доброчинній акції «Тонна Добрих Речей»

Сьогодні, 23 грудня, Львів прийняв естафету у всеукраїнській благодійній акції «Тонна Добрих Речей». Добрі речі готові прийняти осередки, які займаються допомогою воїнам в АТО, та надійні громадській організації, які займаються допомогою незахищеним верствам населення. Запланований обсяг гуманітарної допомоги – 1000 кг. Повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Благодійна акція «Тонна Добрих Речей», що вже охопила чотири регіони України, розпочалась цього літа. Ініціаторами виступили проекти «Добрі Речі» та «Плюс Один». Останній належить Міжнародному благодійному фонду Гарних справ.

«Для нас ця акція була способом, щоб показати людям, як з допомогою невеликого кроку вони можуть зробити щасливішими тих, хто потребує якихось речей, теплоти або елементарної уваги. В Одесі ми розпочали працювати як проект ще рік тому, коли зароджувалась ідея з жовтими пакетами, з самого початку вони були потрібні, щоб залишати їх в публічних місцях для збору речей для малозабезпечених людей. Такі пункти організовувались для того, щоб потребуючі знали, куди можна прийти та отримати необхідні речі. Але цього літа ми познайомились з міжнародним благодійним фондом «Гарних справ» та розпочали відкривати стаціонарні пункти збору, де працювали волонтери. Ми почали величезну роботу по сортуванню і розподіленню речей, в нас були заявки від людей про потребу тих чи інших речей», – розповіла Катерина Железова, керівник соціального проекту «Добрі Речі». Варто зауважити, що для влансого дому в иможете придбати якісну бітумну черпицю на http://krovlya-odessa.com/. Бітумна черепиця в доступні ціни на Бітумну черепіцуОдессе вже давно стала одним з найпопулярніших покрівельних матеріалів, і це зовсім не дивно.

Задум організаторів полягав в тому, щоб зібрати гуманітарну допомогу для дитячих будинків та інтернатів, а також багатодітних родин, біженців та людей похилого віку. Для цього у містах України відкрили точки збору, де у спеціальних пакетах учасники залишали свої старі, але ще хороші іграшки, одяг, взуття, книги тощо. Акція вже відбулась в Одесі, Луцьку, Києві та Мукачево.

Вже через місяць після старту (18 серпня) результат у 1000 кг допомоги було зафіксовано Одесі. Після цього усі наступні міста показували таку ж високу активність серед населення.

Кожне місто обрало собі свою схему збору. У Львові пакети для добрих речей можна буде взяти в районних адміністраціях. До кожного пакету «Добрі Речі» буде додано список місць, куди можна їх занести.

У результаті акції у кожному з чотирьох регіонів було зібрано власну Тонну Добрих Речей. З цього приводу 23 грудня відбудеться підбиття підсумків. Тоді ж буде оголошено й про передачу естафети до фінального учасника – міста Львова.

«Ми розуміємо, що у Львові, насправді, дуже якісно розвинута платформа місць, де можна принести ці речі. Це товариство Червоного хреста, Центр допомоги вагітним у кризових ситуаціях, християнське кафе «Витанія», ГО «Оселя», Центр обліку та нічного перебування громадян і звичайно центри, які допомагають бійцям АТО. Ми розмістимо ці пакети в шести Центрах надання адміністративних послуг у кожному районі Львова, до кожного пакета буде доданий флаєр, де вказано інформацію, куди можна здати ці корисні речі. Початок самої акції заплановано на завтра після обіду, адже сьогодні очікуємо отримати усю кількість пакетів. Для початку, це буде близько 400 штук, які будемо збільшувати по мірі потреби», – зазначив Антон Шишкін, заступник начальника управління міжвідомчої координації ЛМР.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five + 16 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!