Головна / Цікаво знати / Львівська політехніка на Ярмарку кар’єри: майданчик для діалогу працедавців та студентів

Львівська політехніка на Ярмарку кар’єри: майданчик для діалогу працедавців та студентів

Цьогорічний вже традиційний Ярмарок кар’єри відбувся днями у Львівському палаці мистецтв. Серед його організаторів та активних учасників був і Національний університет «Львівська політехніка».

Цього разу учасникам Ярмарку – а це були здебільшого студенти – представили майже 1000 варіантів з працевлаштування понад 60 підприємств-працедавців. Укомплектувати свої штати кваліфікованими фахівцями мали намір, зокрема, львівські компанії: концерн «Хлібопром», Львівська кондитерська фабрика «Світоч», «Галич-Авто», ТзОВ «Холдинг емоцій «!FEST», торгова мережа «Барвінок», а також низка київських фірм – «Смарт Саппорт», «ОВБ Алфінац Україна».

Львівських політехніків особливо зацікавили пропозиції інженерних спеціальностей, які запропонували «Львівагромашинпроект», АТ «Галичфарм» « ПАТ «Львівобленерго» та інші.

У своєму привітанні до учасників Ярмарку ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало висловив сподівання, що цьогорічна зустріч студентів-випускників із працедавцями допоможе налагодити постійний і взаємокорисний діалог між ними, посприяє кращому ознайомленню молоді з кадровими вимогами, а також адаптації майбутніх фахівців до умов роботи сучасних підприємств. Йдеться також про їхнє можливе працевлаштування за принципом full-time або part-time, надання їм змоги стажуватися під час канікул та упродовж року.

Прикладом того, як Університет дбає про працевлаштування своїх вихованців, є, зокрема, той факт, що днями в Інституті комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки відбулося урочисте відкриття вже другої навчальної лабораторії з інформаційних технологій. Допомогла її обладнати всесвітньовідома ІТ-компанія EPAM systems, котра долучилася три роки тому й до започаткування першої аналогічної лабораторії. Цінно те, що за час її існування тут пройшли навчання майже 200 студентів, з яких понад 100 зараховані нині на роботу в компанію.

Під час прес-конференції, що відбулася у рамках Ярмарку кар’єри, повідомлено, що сьогодні проблема молодіжного безробіття на Львівщині залишається гострою. Вона зумовлена насамперед складною економічною ситуацією, браком інвестиційних вливань у розвиток регіону. Так, для прикладу, впродовж дев’яти місяців цього року працедавці запропонували понад 38 тисяч вакансій, що майже на чверть менше, ніж торік.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twenty − eight =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!