Цікаво знати

Львівська залізниця скасувала регіональний поїзд «Львів-Ковель»

«Львівська залізниця» відмінила курсування регіонального експресу сполученням Львів-Ковель через збитковість цього маршруту. Про офіційну відміну поїзда прес-служба «Львівської залізниці» повідомила 19 січня, уточнивши, що за час існування маршруту заповненість потягів складала всього 7%

«Регіональний експрес № 704/703 сполученням Львів-Ковель-Львів було призначено для вивчення пасажиропотоку. За весь період курсування, населеність цього поїзду не перевищувала 7%. У зв’язку з цим залізницею було прийнято рішення не продовжувати курсування регіонального експресу № 704/703», – йдеться у повідомленні прес-служби «Львівської залізниці».

Там також уточнили, що «Львівська залізниця» вивчає можливість призначити новий регіональний поїзд за маршрутом Львів-Ковель.

«На сьогоднішній день залізницею розглядається призначення нового регіонального поїзду за маршрутом Львів-Ковель-Львів, який буде обслуговуватись рейковим автобусом серії РА-620М. Їздитиме у складі одного вагону із кількістю місць для пасажирів – 93. Розклад руху розробляється таким чином, щоб пасажири із Ковеля зранку прибували у Львів, а у вечері зворотно поїзд відправлявся із Львова», – йдеться у повідомленні.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.