Цікаво знати

Листовий металопрокат для деталей і конструкцій

Сучасна промисловість не може існувати без основного матеріалу – листового металопрокату. Він є основою для запчастин, деталей, дахів та парканів, профнастилу.

Розрізняють тонко і товстолистовий прокат. Перший використовується для конструктивних деталей, другий – для створення металоконструкцій. Листи створюються шляхом гарячої і холодної прокатки. Після цього прокат піддається термообробці, а потім покривається антикорозійним захисним шаром.

Вартість листового металопрокату залежить від:

  • товщини листа (чим тонше, тим дорожче);
  • виду металу або сплаву металів;
  • технології виготовлення;
  • точності зовнішньої обробки.

Розрізняють плоский металопрокат у вигляді гарячекатаного і холоднокатаного листа, сталевого з рифленнями, з полімерним покриттям, оцинкованого. Сортовий прокат буває простий (сталеві кола, квадрати, смуги) та фасонний (арматура, швелери, куточки, балки). Всі ці різновиди знаходять своє місце застосування в промисловості і будівництві.

Компанія «СпецСтальТрейд» відома на ринку вже близько десяти років. За цей час вона стала надійним партнером для великих компаній з машинобудування, промислових підприємств, вугільної промисловості. Це незамінний матеріал для виготовлення трубопроводів, промислових ємностей і різних комунікацій. Найбільша перевага листового прокату в тому, що після якісної обробки він стає пластичним, слухняним і міцним. Завдяки цим якостям він широко використовується в архітектурі для внутрішньої і зовнішньої обробки.

Даний виробник пропонує сертифікований листовий прокат високої якості. Причому компанія вже має власні філії в таких великих містах України як Харків, Київ, Дніпропетровськ.

Кожен клієнт може розраховувати на послуги логістики та оперативну доставку вантажу за вигідною вартості. Великий власний автопарк компанії дозволяє їй обслуговувати клієнтів в різних точках країни одночасно. Ціни від виробника є приємним бонусом для клієнтів.

Щоб зробити замовлення на необхідну кількість листового прокату, потрібно вказати всі необхідні параметри в заявці: кількість, тип сплаву, особливості обробки поверхні. Співробітники компанії швидко виконають замовлення, оскільки весь асортимент постійно є в наявності.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.