Цікаво знати

Майбутнє за сміливими і цілеспрямованими

Розвиток майбутнього, його нове бачення і правильне фінансування це не мрія простої людини це дія сильних і сміливих особистостей, які творять своє життя і нову історію України. Саме такою діяльністю займається і Ігор Янковський.

Ігор Миколайович Янковський людина, яка змогла добитися успіху, стати відомим українським підприємцем, не щадить витрачати власні кошти на потреби інших, тому активно займається громадською роботою на благо людей. Є головою Всеукраїнського благодійного фонду «Ініціатива заради майбутнього».

Професійна робота платформи “Будинок інновацій”

Ігор Янковський, заради майбутнього України та українського суспільства створив платформу “Будинок інновацій”, яка розглядає такі важливі теми:

  • медицина важниевопроси по развітіюмедіцінской галузі, і нові реформи, їх вплив на населення. Також впровадження розвитку лікарні майбутнього, де кожен пацієнт матиме можливість швидко та легко отримати діагностику та лікування;
  • соціально-общественнаяработа платформа воглаве з Ігорем Янковським активно допомагає в постраждалим від військових дій на території АТО, а також проводить соціальну адаптацію дітей вимушених переселенців;
  • культура развітіенаучной і творческойдеятельности молоді в сучасному світі. “Будинок інновацій” неодноразово підтримує молоді таланти, займається їх пошуком і допомогою в подальшій роботі;

Професійна робота, яку ви можете подивитися докладніше тут займає важливе місце в розвитку майбутнього України. На сайті кожен може ознайомитися з роботою Ігоря Миколайовича Янковського і його командою. Проходять соціальні опитування, які допомагають зрозуміти, що потрібно для сучасної України, її розвитку та інвестування.

Фінанси і сила розуму побудують майбутню Україну

Завдяки платформі, багато бізнесменів мають можливість знайти нові та актуальні проекти для інвестування, а також отримати доступ до нових розробок в науковій і культурній сфері. Тепер вчені, винахідники, художники і стартаперів мають широкий вибір просування свого продукту на ринок України, а також за її межами. Вигідна двостороння співпраця, дає можливість Україні отримувати нові ідеї та винаходи, а також фінансування.

Платформа “Будинок інновацій” об’єднує всіх художників, учених, бізнесменів, вчених і просто людей, які вірять в ефективну роботу і співпрацю в інтересах майбутнього України.

Благодійна діяльність для постраждалих в АТО

Безперечно важлива робота в культурній та медичній галузях, але актуальною і болючою для всіх темою сучасної історії України є військові дії на території АТО.

Ігор Янковський разом з платформою допоміг провести багато заходів по допомозі постраждалим. Було проведено багато мистецьких заходів, конкурсів, які сприяли адаптації дітей від військових дій.

Платформа “Будинок інновацій” це нова позитивна сторінка в житті сучасної України, а також новий розвиток і погляд на майбутнє.

Голос Сокальщини на GoogleNews