Цікаво знати

Мар’яна Климців: Допис про COVID-19 і його перебіг. Тим хто не вірить в коронавірус і вірить у вселенську змову великих масонів – прохання проходити повз

Допис про COVID-19 і його перебіг. Опис симптомів по днях – те, що описують лікарі інших країн і те, що бачу на власні очі

Тим хто не вірить в коронавірус🧬 і вірить у вселенську змову великих масонів – прохання проходити повз, можете навіть перила облизати в знак протесту🤢

Про це повідомила Мар’яна Климців на своїй сторінці у фейсбук.

День 1-5:

-температура (діапазон від 37.0 до 40)
-біль в м’язах😖
-кашель🗣
-нудота і/або діарея🤮
-почервоніння очей😍
-втрата нюху і/або смаку🤥
-запаморочення🤪
-висип (зазвичай долоні і стопи, але буває і інша локалізація)☻

Симптоми різні, не всі і не завжди присутні в одного пацієнта. Почерговості виникнення теж немає. Буває суперлегкий перебіг – день-два температури без решти симптомів. Таких везунчиків багато і це тішить. Не тішить, що везунчики НЕ звертаються до лікарів👨‍⚕️👩‍⚕️, а щиро розносять і роздають вірус🧬 усім хто трапляється їм на шляху, бо вдома вони теж не сидять.

6-7 день: в частини пацієнтів зникають усі симптоми і вони вважають, що виздоровіли. В частини пацієнтів починаються проблеми з диханням: посилюється кашель і наростає задишка🥵.
8-9 день: починається “друга хвиля” – температура, кашель, виражена загальна слабкість і т.д. В цей час пневмонію уже видно на Rtg-графії (знову ж не завжди і не в усіх) і томографії. Пацієнтам з важким перебігом на цьому етапі потрібна стаціонарне допомога🏥🚑.
12-16 день: ті, у кого міцний імунітет, починають одужувати:
– температура поступово починає падати до нормальних цифр
-зростає фізична активність
-слабнуть прояви кашлю та задишки
17-22 день: починають одужувати ті, у кого була важка форма хвороби.

Тривалість і варіабельність хвороби вражає

Кашель і задишка може супроводжувати ще кілька тижнів і місяців після виздоровлення😮.

Одним словом, хвороба малоприємна, ще й довготривала. Ще кілька тижнів, а то й місяців треба витратити щоб повністю відновити здоров’я😑.

Карантин – значення досить умовне в наших реаліях. Жити в цьому в умовному “карантині” нам доведеться досить довго. Це зовсім не означає, що ми маємо сидіти закриті по хатах🔐🏘, це означає, що ми маємо адаптуватись до нових умов життя:
-дистанція
-чисті руки
-маска в людних місцях

І чим швидше ми УСІ це усвідомимо, тим швидше ми УСІ одужаємо!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.