Цікаво знати

Мати хлопчика з Шарпанців на Сокальщині звертається до небайдужих за допомогою на лікування дитини

За допомогою звернулася мати сина – хлопчика з Шарпанців Софія Ключковська (Sophia Klyuchkovska): Прошу допомогти та підтримати не байдужих людей , моєму сину на планову операцію

22 лютого дитині мають провести другу операцію через вроджену ваду – розщеплення верхньої губи зліва, щелепи та двоярусне розщеплення піднебіння.

Від народження дитина не мала змоги ссати, при кожному ковтанні і годуванні з спеціальної ложечки, щось витікало, кудись ішло не так, погане засвоєння їжі, в результаті вроджений з вагою понад 3 кг, через місяць вага дитини становила менше як 2 ,500 кг.

Від суміші нестожен та ін висипка була така, що здавалось шкірку подразнює пеленка, потім за зданими аналізами консультацією Волинських педіатрів внормували потрібну суміш, через вроджений синдром рухових порушень – дитина завжди була як зажата і скута, мало рухала кінцівками, далі 5 місяців професійних консультативних та домашніх розминок, масажів, ЛФК № 10, потім збільшили Луцькі фахівці. Результат себе проявив – вже в 6 місяців Львівські педіатри схвально віднеслися до рухового та опорного стану дитини. Проте ціле літо проводили постійне очищення приватними стоматологами ротової порожнини, через постійно відкритий ротик слина, залишки суміші – все пересихало, не давало змоги після пробудження ковтати і слини. Від 2 місяців до 6 , ми щомісячно обстежувались в Волинській обл., лікарні, Львівському ОХМАТДИТІ, КНП ЛОР Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі, здавали безліч платних імунологічних та генетичних аналізів в Інституті Спадкової Патології м.Львів , педіатри стежили за розвитком сина, через розщелину піднебіння, почала збільшуватись на лобі міжпівкульна розщелина, виявили щілину серця, низький гемоглобін, малий вміст заліза, в дитини були часті приступи, після курсу додавання до водички або молочка мед.препарату заліза – приступи минулись, лікарі простежували гідроцефалію, проте надання медичними лікарями, провідними спеціалістами КНП ЛОР Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, гідроцефалію не було виявлено у гострій чи великій формі, структури мозку симетричні до першої планової операції.

13 жовтня провідний хірург, найкращий із всієї України , не тільки західної, провів надскладну операцію , перед оглядом дитина мала відповідну вагу , добре почувалася, і замість одного хірургічного закриття лише губки, лікар прооперував і закрив верхню щелепу, зшив один розріз твердого піднебіння та вставив трубки в носик, і вирівняв носову порожнину, яка була вивернута вбік. Через місяць трубки із носика знялись, післяопераційна реабілітація проходила вдома під постійним наглядом батьків, дитині постійно проводиться стерильна зонація ротика та носової порожнини, змазування шраму на губі дерматикс гелем, аби не було рубців і швів.

Нині потребуємо допомоги небайдужих, аби оплатити пластину, якою мають закрити друге розщеплення піднебіння. Пройти обстеження на ехокардіографію,нейросонографію,ультрасонографію,узд серця та вилочкової залози.

Зараз дитину годую з шприца і спец. насадки, в Сокальській ЦРЛ не добилась підгрупи А, хоча довідки з львівської гарячої лінії є, з Чорнобильської лікарні від педіатра, що дитина потребує постійного стороннього догляду, бо часте зригування, і навіть зараз все виходить носиком, для здорової дитини чхнув і нічого, а така дитина чхне і просто біда, і перехиляєш, аби не задихнувся, і витираєш, і хоче заплакати і в мить рве, такої дитини і сон, і день, і ніч весь час є та просто мусить бути нагляд , відповідний догляд.

Якщо нам дитині закриють другу розщелину піднебіння, то за словами хірурга – та розщелина головної черепної півкулі зменшиться та в час росту дитини до досягнення старшого віку вона зростеться сама по собі.

Я маю надію на те, що каже лікар, вірю, що з Божою поміччю сину вже за 2 – 3 роки знімуть інвалідність і дитина не відчуватиме навіть психологічно своєї неповноцінності.

Дякую кожному небайдужому , хто спричинився для моєї дитини, хай Господь віддасть сторицею всім милосердним благодійникам!
5168757368527331 Ключковська Софія Миколаївна

 

Прошу допомогти та підтримати не байдужих людей , моєму сину на планову операцію!
22 лютого динині мають…

Опубліковано Sophia Klyuchkovska Пʼятниця, 19 лютого 2021 р.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.