Цікаво знати

Медичний центр «Біокурс» – «Хто добре діагностує – той добре лікує»

З давніх часів добре відоме серед медиків латинське прислів'я – «Хто добре діагностує – той добре лікує». Воно як ніколи є актуальним в наш час, коли щороку з'являються нові захворювання. Тому наявність сучасної лабораторної бази є просто життєво необхідною і є відображенням стану медицини.

Уже 25 років поспіль Медичний центр «Біокурс» працює, як діагностично-лікувальний заклад за типом «поліклініки». Тобто в одній установі пацієнт може отримати консультацію спеціаліста, а також пройти всі необхідні обстеження для встановлення діагнозу – об'єктивного стану на момент обстеження. 

Вперше у Львові було створено унікальний проект зі співпраці між двома клініками, які є лідерами по впровадженню нових медичних технологій в Україні, які відповідають сучасним стандартам діагностики та лікування у світі. Медичний центр «Біокурс» (м. Львів) та клініка «Євролаб» (м. Київ) створили спільну діагностичну та лікувальну базу з європейськими клініками для надання спектру послуг, який охоплює весь можливий обсяг медичної допомоги за найвищого сервісу та комфорту для пацієнтів.

Лікарі «Біокурсу» забезпечені усіма необхідними засобами для діагностики захворювань на ранніх стадіях, обстеження проводиться оперативно, що дає змогу вчасно прийняти правильне рішення, враховуючи об'єктивний стан кожного пацієнта на момент обстеження. Усі лікарі дотримуються стандартів лікування затверджених МОЗ України, а також враховують досвід закордонних колег.

Навесні цього року відчинила двері лабораторія Медичного центру «Біокурс» у м. Сокаль. Тут працюють два медичні працівники, які щодня з 8.30 до 11.30 год. здійснюють забір аналізів, які потім передають до Львова. Разом із своїми колегами-сусідами, що розташовані поруч – це Аптека ФОП Коваль, Оптика та Медичний центр «Альта мед», наприкінці 2014 року святкували 25-річчя від дня заснування Медичного центру «Біокурс». Сокальчани щиро вітають усіх працівників Центру з ювілеєм, прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим, бажають миру, злагоди, процвітання та розширення мережі.

Оксана КОВАЛЬ, завідувач аптеки по вул. Шашкевича, 113 в м. Сокаль.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.