Цікаво знати

Металопластикові вікна – краще рішення для теплоізоляції

Теплоізоляція – одна з найважливіших завдань для вікна, яке повинно опиратися проходженню тепла крізь конструкцію. Серед всіх різновидів віконних конструкцій сьогодні найбільш енергоефективними вважаються металопластикові вікна. Завдяки ПВХ-виробів в кімнатах вдається значно знизити рівень тепловтрати і істотно підвищити температуру навіть в найлютіші морози.

ПВХ-продукція представлена ​​величезним асортиментом, з різними експлуатаційними характеристиками, показниками енергоефективності, цінами і додатковими опціями. Тому якщо ви вирішили купити металопластикові вікна https://lux-okna.com/, важливо розібратися з ключовими моментами, які впливають на теплоізоляцію.

У віконної конструкції її визначає:

  • профіль, який формує раму, каркас стулок;
  • склопакет, який займає 70% і більше від площі скління.

Для житлових приміщень є мінімальні вимоги, яким повинні відповідати ці елементи. Що стосується профільної системи, то вона повинна:

  • виготовлятися з першокласного однорідного ПВХ;
  • мати зовнішні стінки завтовшки від 2,5 мм;
  • мати армування, щоб забезпечувати належну міцність;
  • допускати установку склопакета товщиною до 44 мм;
  • мати в структурі 5-8 повітряних камер.

Серед усього розмаїття склопакетів найтеплішим і відповідним для установки в житлових приміщеннях є двокамерний варіант. У разі обмеженого бюджету підійде варіант без додаткових наворотів. Якщо ж вас цікавить максимальна теплоізоляція житла, зверніть увагу на склопакети товщиною від 40 мм з нанесеним на скла теплоотражающим покриттям і камерами, які заповнені інертним газом. У максимальній комплектації такий пакет буде мати формулу (4І-16АГ-4-16Аг-4І).

Які вигідніше купити металопластикові вікна?

Компанія «Люкс Вікна» пропонує сучасні металопластикові вікна від провідних світових і вітчизняних виробників. Для приватних будинків і квартир є моделі з відмінними показниками теплозбереження і звукоізоляції таких марок:

WDS. Продукція українського виробника з Дніпра, яка за якістю не поступається імпортній, але коштує значно дешевше.

TROCAL. Німецькі металопластикові вікна, оптимально поєднують в собі доступну вартість і відмінні експлуатаційні характеристики.

REHAU. Віконні конструкції від виробника з Німеччини, одного з лідерів у своїй сфері, чиї стандарти якості, надійності і довговічності захоплюють покупців по всьому світу.

З усією продукцією можна ознайомитися в спеціальному каталозі «Люкс Вікна» і вибрати модель, яка буде відповідати всім вашим бажанням і очікуванням.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.