Цікаво знати

Металошукачі – види, де придбати

Початківці колекціонери часто з усією пристрастю віддаються своїй новому захопленню і, крім вивчення монет, їх придбання та обміну, цікавляться також пошуком скарбів.

Дійсно, так можна не тільки втілити в реальність дитячу мрію і спробувати знайти скарб, але і розбагатіти на ньому правда, це звичайно не дуже законно. Втім, спочатку варто зайнятися вибором металошукача, без якого навряд чи вдасться знайти що-небудь під землею.

У статті ми розглянемо представлені на ринку види металошукачів, розберемо по поличках критерії їх вибору, а також вивчимо, які саме прилади для пошуку монет перебували в топі продажів з 2016 року.

Перш, ніж почати вивчати матеріал ми пропонуємо ознайомитися з цінами на старовинні монети. Найпопулярніші і цікаві металошукачі ви зможете знайти на сайті нашого партнера https://болгарка.укр/eshop/metalloiskateli/ на сайті інтернет-магазину Болгарка. Великий вибір арочних, грунтових і ручних металошукачів, а також аксесуарів до них.

Різновиди металошукачів

Серед усього різноманіття приладів, використовуваних пошуковими системами для розшуку монет, можна виділити такі різновиди:

  • Металошукачі для новачків
  • Металошукачі початкового рівня

Це досить дешеві прилади, які більше підходять для пошуку втрачених сережок на пляжі, ніж для розшуку монетних скарбів. Їх функціонал обмежений, ціна невелика, але не варто витрачати на такий пристрій навіть невеликі гроші воно того не варто.

Приклади металошукачів початкового рівня: Garrett ACE 250, Garrett Euro ACE.

Металошукачі середнього рівня

Це цілком непогані прилади, які допоможуть і загублені прикраси на пляжі знайти, і металеві речі (можливо, дуже дорогі), багато років пролежали в товщі землі.
Приклади металошукачів середнього рівня: Minelab X-terra 305, 505, 705.

Висококласні комп’ютеризовані металошукачі

Такі пристрої можна навіть назвати професійними їх функціонал дуже великий, в залежності від умов пошуку і видів грунтів можна задавати різні режими пошуку. Подібні металошукачі використовують професійні пошуковики, які продажем знайдених скарбів на аукціонах заробляють собі на хліб з маслом.
Приклади професійних металошукачів: Minelab E-Trac, XP DEUS.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.