Цікаво знати

Мирного неба над головою…

Напередодні новорічних та різдвяних свят ми поставили читачам нашої газети традиційне запитання: чим вам запам’ятався 2014 рік і яким хочете бачити рік наступний? І ось що почули:

Марія ПАВЛОВА, с. Хлівчани:

– Рік минулий, на жаль, приніс війну, багато крові, страждань. Тож найперше чекаємо закінчення війни, покращення умов життя, щоб молодь мала роботу, а пенсіонери – достаток і повагу.

Мої побажання читачам газети:

Нехай же скрізь, у всьому

Цей Новий рік з достатком буде.

Хай заживуть щасливо люди

І зійде Божа благодать.

Олег ОЛІЙНИК, с. Поториця:

– Рік минулий пам’ятатиму як рік війни, неспокою, важкої економічної ситуації. А 2015ий хочу щоб був мирним, спокійним, економічно стабільним. Щоб наші люди стали добрішими і всюди і завжди пам’ятали, що вони українці.

Ганна РОСОЛЮК, м. Сокаль:

– Минулий рік був найгіршим у житті українців: повен болю, страждань, переживань. Війна принесла біль, шок, страх, горе. І поки що не бачимо покращення. Надіюсь лише на людей, молодих хлопців, які захищають Україну. Майдан нас змінив. І світ – з нами. Треба перейти через все: біль, горе, страждання і об’єднатися. Тоді ми переможемо і заживемо заможно і щасливо.

Наталія КРИШТАЛЬСЬКА, м. Сокаль:

– Важка ситуація в країні відбилась на мені, моїй сім’ї, моїй творчості. Вразили події на Майдані. Дуже боляче, бо маю родичів по той бік кордону. Як і всі хочу миру в 2015 році і сподіваюсь на позитивні зміни в країні.

Михайло ФЕДИК, м. Великі Мости:

– У пам’яті залишився Майдан, його дух, єдність народу і, звичайно, війна. А ще – вибори, зміна влади, яка, на жаль, не виправдовує нашої довіри. На нас дивляться очі Небесної сотні. І це треба завжди пам’ятати. У новому році чекаю кардинальних змін, люстрації верхніх ешелонів влади, стабільності у житті.

Світлана ГОРБАНЬ, м. Сокаль:

– Ми пережили тяжкий рік. Як і всі, чекаю миру, сподіваюсь на європейські стандарти життя. Нашій владі бажаю більше дбати про людей, а не про свої кишені. Чекаю розумної освітянської реформи. Раніше ніхто не думав, що тост за мир буде таким актуальним. Тепер ці слова у всіх на вустах. Тож нехай в Україні буде мир і спокій.

Олег СОЛОДЯК, смт. Жвирка:

– 2014ий запам’ятався Революцією Гідності, Небесною сотнею, першими жертвами на сході України. В 2015ому хотілось би миру; щоб урядовці нарешті стали членами суспільства, не були відірвані від народу, працювали на його благо. Щоб хоч частково справдились мрії людей. Тож всіх гараздів вам, сокальчани, здоров’я і щастя!

Світлана КОЛЯДА, с. Забужжя:

– 2014ий був важким – війна! Але Україна стала іншою: пробудилась національна свідомість людей, повстала молодь, на яку всі наші надії. Вона не хоче і не буде так більше жити. В наступному році хочеться миру, змін на краще, щоб не було розчарувань, щоб більше дбали про культуру, вона нас зараз тримає. Коли забувають про культуру, з часом відбуваються страшні речі. 

Ганна ЧЕРНЯВСЬКА, м. Белз:

– Ніколи не думала, що нашій країні ще раз доведеться пережити війну, що нас так зрадить східний сусід. Боляче, що вмирають молоді люди – цього не забути ніколи. В 2015 році сподіваюсь на мир і спокій. І, звичайно, хочеться кращого життя, хоча б для наших дітей та внуків.

Марія ГОРОШКО, м. Угнів:

– Нічим хорошим 2014 рік не запам’ятався: війна, неспокій, нестримний злет цін… Тішимося, що маємо роботу на місці, але виживати при наших зарплатах стає все важче. Наше місто найменше в Україні і фактично безперспективне. Та попри все надіємось на краще життя.

Опитувала Валентина БЛУДОВА.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.