Цікаво знати

Міцні міжкімнатні двері в Україні – де купити

Міжкімнатні двері – невід’ємна частина інтер’єру будь-якого будинку або квартири. Полотна покликані розмежовувати простір, даруючи усамітнення і комфорт для кожного члена сім’ї, забезпечувати терморегуляцію і звукоізоляцію. Стильні двері здатні стати справжньою родзинкою інтер’єру або гармонійно вписатися в існуючу концепцію. Багатий вибір кольорів, фактур і варіантів обробки дозволяє підібрати двері під будь-які запити споживача відповідно до запропонованого бюджетом.

Висока якість вітчизняної продукції

Популярність міжкімнатних дверей вітчизняного виробництва стрімко зростає. Моделі українських фабрик нітрохи не поступаються за якістю і функціональності дорогим імпортним моделям, при цьому їх вартість залишається доступною вітчизняному споживачеві.

Фабрики активно переймають у виробництві кращі традиції європейських колег. Всі двері Родос – це:

1. Матеріали преміальної якості.

2. Краще обладнання цехів.

3. Поєднання автоматизованих процесів і ручної роботи при складанні та оформленні дизайну.

4. Ретельний контроль над кожним етапом виготовлення дверей.

5. Різноманіття кольорів, відтінків і фактур.

На відміну від імпортних міжкімнатних дверей, вартість полотен українського виробництва залишається, більш ніж доступною для вітчизняного споживача.

Дизайн і декоративне покриття міжкімнатних дверей

Щоб обіграти нудне дверне полотно, виробники активно користуються різними техніками і матеріалами. Як декоративно-захисного покриття міжкімнатних дверей фабрики пропонують:

· ПВХ плівку – матеріал з гладкою структурою, що повторює колір і малюнок натурального дерева;

· Фарба – забарвлене полотно вважається оптимальним рішенням для приміщень з нестабільними кліматичними умовами і підвищеними показниками вологості;

· Натуральний шпон – найбільш надійне рішення, що забезпечують естетику і довговічність покриття;

· Ламінат – середній за ціною варіант, який користується високим попитом серед покупців через оптимального співвідношення вартості і технічних характеристик.

У всіх сучасних колекціях міжкімнатних дверей використовується телескопічний погонаж. Завжди в наявності моделі в типовому розмірі – відповідаю габаритам стандартного отвору, а також виробники пропонують замовити двері, виготовлені за індивідуальними вимірами клієнта. Ціна надійної міжкімнатних дверей безпосередньо залежить від новизни моделі, комплектації і матеріалу виготовлення.

750792535
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.