Цікаво знати

Молоде покоління за безпечний рух

Вже стало доброю традицією щорічно проводити конкурс КВН серед старшокласників «Юні інспектори дорожнього руху». В районному конкурсі перемогу здобула команда учнів Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4 – ліцей» (керівник – педагогорганізатор школи Ірина Ферко). Команда «Перці» представляла Сокальщину в обласному конкурсі юних та кмітливих інспекторів дорожнього руху. За перемогу в обласному етапі вперто боролися шістнадцять команд з Львівщини. Сокальські старшокласники дивували глядачів неймовірними сценками, дотепними жартами і піснями. Нашим «Перцям» не було рівних і вони стали переможцями. Їм дісталася честь представляти Львівщину у Всеукраїнському конкурсі юних інспекторів дорожнього руху.

Далі був час щоденних репетицій, тренувань, щоб гідно представити Львівську область у Всеукраїнському конкурсі. Команда у складі: Андрія Бобешка, Вікторії Васьо, Олексія Дмитрієвського, Юрія Дмитрієвського, Богдана Збожнюка, Володимира Мігуса, Ірини Саврук, Дмитра Федорова, Наталії Шевчук, Лілії Яковлєвої показала неабиякі знання у вивченні Правил дорожнього руху. Цього року «Перці» перевершили самі себе і зайняли третє місце в Україні на конкурсі юних та кмітливих інспекторів дорожнього руху.

За почесне третє місце керівника команди, педагогаорганізатора Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4 – ліцей» Ірину Ферко лейтенант міліції, інспектор автотехнічної інспекції Олег Колінцьо нагородив подякою від начальника Управління Державтоінспекції у Львівській області «За творчий підхід до навчання дітей правилам безпечної поведінки на дорозі та підготовку команди КВН ЮІР Львівської області». 

Тішимося, що наші сокальчани зайняли почесне третє місце в Україні, бажаємо їм подальших перемог.

Ольга РОМАНЮК.

Фото автора.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.