Цікаво знати

Монтаж пластикових вікон

У даній статті розказано про монтаж пластикових вікон: як робити заміри, рекомендації по монтажу.

В даний час вікна з ПВХ і багатокамерних склопакетів – суттєва потреба, особливо для жвавих міст або прохолодного клімату. Але монтаж подібних вікон – процес досить клопіткою. Навіть незначні дефекти можуть послужити причиною того, що свої безпосередні функції – оберігати від вітру, шуму і пилу – таким рам стане просто не під силу.

Однак якщо ретельно керуватися всіма нормами установки пластикових вікон, то можна бути переконаним, що даний матеріал відмінної якості. Якщо є така можливість, то краще підбирати період установки вікон в досить теплу пору року.
Перший етап робіт при монтуванні вікон із ПВХ – отримання вимірів. До процесу виміру важливо підступити серйозно, від того, якою мірою грамотно будуть зняті всі потрібні виміри – залежить якість установки.

Заміри виконуються в ряд ступенів:

  • В першу чергу вимірюється ширина віконного прорізу. Для придбання найбільш надійного результату з отвору рекомендовано заздалегідь прибрати штукатурні покриття.
  • Наступний вимір – це дистанція між верхнім укосом і підвіконням. Потрібно зробити заміри відстаней кілька разів і взяти до підсумку мінімальний, а не максимальний.
  • З метою зробити підрахунок загальної ширини вікна – необхідно здійснити підрахунки за відповідною формулою: від виміряної широти вікна утримати два монтажних зазору. Так само встановлюється і загальна висота, тільки в даному випадку від висоти отвору слід відняти не тільки два зазору, а й висоту профілю підставки.

Потім необхідно виконати огляд симетричності і рівності вікна. В даному занятті знадобляться будівельний рівень і схил. При виявленні дефектів – неодмінно слід позначити їх на кресленні-ескізе.После можливо переключитися до знаходження ширини водовідливу. Для цього до ширини раніше існуючої водовідливної системи додається 5 см на вигин.

Закінчується процедура зняття замірів визначенням габаритів підвіконня. Для цього до ширини прорізу додається величина вильоту, і від одержуваного значення віднімається широта рами.На основі виконаних замірів, виготовляється схема, яка віддається виробнику віконних систем. Коли вироби за вашими ескізами будуть готові і привезені в об’єкт – необхідно буде здійснити копітку підготовку до процесу їх монтажу.

Далі йде монтаж та збирання пластикового вікна. Прийматися потрібно за роботи по закріпленню рами в прорізі з фіксування по всій довжині проемной області опорних підкладок або распорочних кліньев.В ході конструкції потрібно дотримуватися конкретних допусків – вони показані в гості. Допуск по вертикалі не повинен бути вище за показник в 3 міліметри. Вмонтувавши раму в отвір – потрібно переконатися в тому, що вона коштує насправді рівно, застосовуючи для цієї мети рівень або висок.
Для контролювання прямовисно рами можливо застосувати і інший спосіб: просто розкрити її стулку більш ніж наполовину. У разі якщо стулка відкриється самостійно або стане прикриватися – в ході конструкції рами допущені похибки, стан конструкції слід виправити, в іншому разі не буде гарантована повноцінна герметизація системи, що небезпечно виникненням криги, зменшенням показника термоізоляції вікна.585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.