Головна / Цікаво знати / Монтаж пластикових вікон

Монтаж пластикових вікон

У даній статті розказано про монтаж пластикових вікон: як робити заміри, рекомендації по монтажу.

В даний час вікна з ПВХ і багатокамерних склопакетів – суттєва потреба, особливо для жвавих міст або прохолодного клімату. Але монтаж подібних вікон – процес досить клопіткою. Навіть незначні дефекти можуть послужити причиною того, що свої безпосередні функції – оберігати від вітру, шуму і пилу – таким рам стане просто не під силу.

Однак якщо ретельно керуватися всіма нормами установки пластикових вікон, то можна бути переконаним, що даний матеріал відмінної якості. Якщо є така можливість, то краще підбирати період установки вікон в досить теплу пору року.
Перший етап робіт при монтуванні вікон із ПВХ – отримання вимірів. До процесу виміру важливо підступити серйозно, від того, якою мірою грамотно будуть зняті всі потрібні виміри – залежить якість установки.

Заміри виконуються в ряд ступенів:

  • В першу чергу вимірюється ширина віконного прорізу. Для придбання найбільш надійного результату з отвору рекомендовано заздалегідь прибрати штукатурні покриття.
  • Наступний вимір – це дистанція між верхнім укосом і підвіконням. Потрібно зробити заміри відстаней кілька разів і взяти до підсумку мінімальний, а не максимальний.
  • З метою зробити підрахунок загальної ширини вікна – необхідно здійснити підрахунки за відповідною формулою: від виміряної широти вікна утримати два монтажних зазору. Так само встановлюється і загальна висота, тільки в даному випадку від висоти отвору слід відняти не тільки два зазору, а й висоту профілю підставки.

Потім необхідно виконати огляд симетричності і рівності вікна. В даному занятті знадобляться будівельний рівень і схил. При виявленні дефектів – неодмінно слід позначити їх на кресленні-ескізе.После можливо переключитися до знаходження ширини водовідливу. Для цього до ширини раніше існуючої водовідливної системи додається 5 см на вигин.

Закінчується процедура зняття замірів визначенням габаритів підвіконня. Для цього до ширини прорізу додається величина вильоту, і від одержуваного значення віднімається широта рами.На основі виконаних замірів, виготовляється схема, яка віддається виробнику віконних систем. Коли вироби за вашими ескізами будуть готові і привезені в об’єкт – необхідно буде здійснити копітку підготовку до процесу їх монтажу.

Далі йде монтаж та збирання пластикового вікна. Прийматися потрібно за роботи по закріпленню рами в прорізі з фіксування по всій довжині проемной області опорних підкладок або распорочних кліньев.В ході конструкції потрібно дотримуватися конкретних допусків – вони показані в гості. Допуск по вертикалі не повинен бути вище за показник в 3 міліметри. Вмонтувавши раму в отвір – потрібно переконатися в тому, що вона коштує насправді рівно, застосовуючи для цієї мети рівень або висок.
Для контролювання прямовисно рами можливо застосувати і інший спосіб: просто розкрити її стулку більш ніж наполовину. У разі якщо стулка відкриється самостійно або стане прикриватися – в ході конструкції рами допущені похибки, стан конструкції слід виправити, в іншому разі не буде гарантована повноцінна герметизація системи, що небезпечно виникненням криги, зменшенням показника термоізоляції вікна.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!