Цікаво знати

Motion design в школі Mobios – творча перспектива

Компактне, помітне, дохідливе впровадження нової інформації в соціум вимагає яскравих візуалізацій ідей, думок, гасел, маркетингових рішень. Всі сучасні медіа рішення – телебачення, Інтернет, інтерактивні книги, засоби доповненої реальності не можуть мати гідної якості без анімації і візуалізації контенту – від простої рядки в титрах телепередачі, або анімованого банера на веб сторінці до масштабних робіт як кінофільми або музичні кліпи.

І щоб стати частиною цієї рухомий індустрії слід отримати якісну освіту. Курси motion design в Одесі дадуть вам гідний рівень теоретичних знань і практичних навичок.

Трохи подробиць про Моушн дизайн

Для того щоб стати кіно магом і знайти гідне місце в одній з бурхливо розвиваються студій моушен або відео дизайну, потрібно з повною віддачею зануриться у вивчення програмного забезпечення для 2D, 3D творчості, відео- і аудіо монтажу, а також всіляких фільтрів, плагінів і доповнень до цих пакетів. А крім того постійно підвищувати свій рівень знань в області дизайну, графіки та відеомистецтва. Все це і дасть вам motion design навчання в Одесі.

Сфери застосування отриманих знань

• Відеоролики. Продає контент, виконаний на замовлення для розміщення на ТБ і в інтернет медіа.

• Анімаційний контент для промоушена. Оживаючі об’єкти інфографіки – досить затребуваний матеріал в сучасних інформаційних і освітніх організаціях.

• Навчальні ролики. Motion design – кращий засіб для створення інформаційних матеріалів. Складні речі, наділені в прості і динамічні символи – основа сучасного міжмовної спілкування. Короткі роз’яснюють кліпи для місць громадського користування та транспорту – яскравий приклад їх застосування.

• Відео інструкції. Створені в ігровій формі відеопроекти, що роз’яснюють методи поводження зі складними продуктами, або використання товарів або послуг.

• Преролли. Інтернет графіка, затребувана соціальними мережами, івент агенціями, селебрітіз медіа.

• Реклама, відео заставки і перебивки, багатошаровий рекламний ряд, біжучі рядки, субтитри і інший затребуваний телевізійними студіями формат.

• Титри, комбінована анімація, мультиплікація для музичних відеороликів, створення тізерів і трейлерів для кіноіндустрії.

Курси motion design Одеса пропонують почати занурення в нескінченно захоплюючий світ творчості, наріжним каменем якого на довгі роки стане лаконічна ефективність відео.

Джерело: онлайн-школа Mobios

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.