Головна / Цікаво знати / Чи може в нашому селі мотоблок замінити трактора?

Чи може в нашому селі мотоблок замінити трактора?

Використання мотоблоків в присадибних господарствах суттєво полегшило виконання робіт. Тим більше знайти найбільш підходящу модель дуже легко. Сьогодні наявна велика кількість самих різних моделей цих засобів механізації. Тому на вітчизняних господарствах все частіше можна почути стрекотіння моторів.

Однак, мотоблоки можуть використовуватися не тільки в тому вигляді, як вони були придбані. Особливо з урахуванням того, що конструкція деяких з них просто відразу пробуджує технічний азарт. Більшість моделей передбачає можливість їх переробки в мінітрактор. Причому дане удосконалення не зажадає серйозних технічних знань і навичок, а також великих фінансових вкладень. Зазначимо, що зараз на ринку безліч мотоблоків іноземного походження, які пропонують інтернет-магазини та спеціалізовані фірми. Деякі моделі також можна використовувати для створення на їх базі міні-тракторів, однак більшість для подібної переробки не пристосовані. Цей факт необхідно обов’язково враховувати, перш ніж почати роботи.

Як показує практика, доступніше і надійніше всього виходить трактор з мотоблока, що відноситься до категорії напівпрофесійних або професійних. Якщо вас цікавить модельний ряд, радимо подивись його на сайті виробника мінітракторів з мотоблоків Zirkashop. На відміну від аматорських вони мають велику потужність, а також ресурс використання. Наприклад, добре зарекомендував себе Кентавр. Даний агрегат має дизельний двигун, потужністю в дев’ять кінських сил, що забезпечує можливість його використання в якості основи для мінітрактора. Втім вибір завжди залежить від конкретних цілей, які ставляться при створенні подібної техніки.

Безпосередньо процес перетворення мотоблока в мінітрактор займає небагато часу і в його здійсненні треба враховувати декілька важливих технічних моментів. Хоча, зараз є можливість придбати вже готові частини для моторного блоку. Надалі власнику необхідно приєднати всі деталі до нього. Але якщо навіть цей процес може викликати трудності, то можна звернутися до продавця, який допоможе в цьому питанні. В більшості випадків, власники техніки самостійно намагаються виконати всі роботи по модернізації мотоблоку щоб заощадити кошти. Хоча також можна зауважити, що від правильного складання залежить ефективність та справність майбутнього мінітрактора. Тому все повинно бути зроблене правильно.

Щодо ефективності переробки можна відзначити появу декількох переваг. По-перше, рівень комфорту та зручності в керуванні значно вищий. Це дозволяє перешкоджати втомі оператора. По-друге, функціональність суттєво розширюється, що дозволяє виконувати більш ширший перелік робіт. Також важливо те, що може використовуватись практично все навісне обладнання розраховане на конкретну модель мотоблоку, з якого був зроблений мінітрактор. А при бажанні можливо ще більше розширити цей перелік додатково допрацювавши мінітрактор. 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

8 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!