Цікаво знати

Mutlu SFB – світовий лідер за якістю акумуляторної продукції

Якщо вибирати світового лідера серед виробників недорогих, але якісних акумуляторів, турецька виробник Mutlu безсумнівно вийде на перше місце. Тільки за минулий рік сумарна кількість джерел живлення випущених турецьким підприємством перевищило 4,5 мільйона одиниць. Близько половини відразу після виготовлення вирушили на складальні конвеєри автомобільних концернів. Щоб бути частиною нової машини проданої споживачу.

Чому недорогий турецька джерело живлення має такі високі технічні показники, розповість технічний фахівець магазину АКУМ5. Знаючи цю інформацію, водій зможе усвідомлено зробити правильний вибір, і не витрачати гроші на менш якісну продукцію. Фактично, покупка правильного АКБ робить життя автомобіліста значно простіше.

Особливості технології Superior Flooded Battery

Поштовхом для створення нової серії акумуляторів з рідким електролітом і поліпшеними технічними показниками послужив новий стандарт якості, введений на території Європи. Так як Mutlu SFB орієнтований в першу чергу на європейського покупця і на заводи по збірці машин, турецькі інженери розробили і втілили в життя новий спосіб виробництва джерел живлення.

Першими переробки зазнали позитивні і негативні електроди. Тепер, навіть базова батарея має обрамлення свинцевих решіток. Таке конструктивне рішення дозволило повністю позбутися від осипання активного шару, в моменти дуже сильних електричних навантажень. Як і раніше використовується тільки сплав свинцю і кальцію. У виготовленні решіток не використовується нагрів м’якого металу до стану плавлення. Тільки холодний метод перфорації з подальшим розтягуванням під пресом.

Повністю переглянуто процес складання. Тепер свинцеві термінали спочатку частина крайніх пакетів. З одного боку це спрощує збірку і герметизацію корпусу. А з іншого, дозволяє вмонтувати клему безпосередньо в верхню кришку без заподіяння фізичного навантаження на тендітні пакети пластин. Під час активної роботи, верхня кришка з щільно влиті в пластик клемами працює як амортизуючий елемент, не передаючи велику частину вібрації на пластини.

Всі пакети пластин максимально низько опущені в корпусі, для того, щоб якомога більше звільнити місця під електроліт у верхній частині. Тепер, додатковий обсяг сірчаної кислоти ніколи не вчинить електроди, і не дозволить їм покритися корозією.
додаткові поліпшення

Mutlu SFB – це не тільки кардинальні зміни всередині корпусу. Спеціальна, ергономічна рука полегшує перенесення і установку досить важкого джерела живлення. Тепер, випадкові травми і пошкодження корпусу повністю виключені. Коли АКБ встановлена ​​під капотом, ручка служить додатковим захистом клем. Щоб навіть випадкове торкання металевими предметами не привели до короткого замикання.

У верхній частині кришки змінилася форма лабіринту. Вона виконує відразу дві функції, утримує випаровування води, і не дозволяє електроліту виливатися назовні, при випадковому нахилі батареї.

На вихідних вентиляційних отворах встановлені подвійні пламегасители. Навіть відкритий вогонь не зможе проникнути під верхню кришку, дістатися до вибухонебезпечних газів, і спровокувати значні руйнування в підкапотному просторі. Тільки 100% безпеку з турецьким акумулятором нового покоління.

Важливо: фахівці АКУМ5 рекомендують в якості профілактики один раз в 6 місяців користуватися для вирівнювання електричного заряду імпульсної зарядкою. Це продовжить нормальну роботу пристрою, і вбереже його він негативного впливу глибокого розряду.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.