Головна / Цікаво знати / Чоловічі кільця – тільки факти або як вибрати палець для кільця

Чоловічі кільця – тільки факти або як вибрати палець для кільця

Чоловічі кільця … Одні їх вважають найважливішим елементом для створення повноцінного образу, інші не сприймають як прикраса взагалі. І адже у кожного на те свої аргументи, і кожен має право вважати саме свою традицію взірцем мужності. В епоху двадцятого сторіччя чоловічі кільця пережили період забуття, проте двадцять перше століття приніс цьому аксесуару великі надії на відродження як однієї з найбільш головних родзинок в образі чоловіка. Про те, з чим пов’язаний вибір пальця для кільця читайте у цій статті.

Безсумнівно, вибір пальця на якому носити чоловiчи прикраси, більшою мірою пов’язаний з традиціями езотерики.

Так, астрологи вважають, що кожному пальцю на руці чоловіка відповідає своя особлива стихія: для мізинця характерна стихія води, для безіменного пальця – стихія повітря, середнього пальця віддає свою перевагу земля, вказівного належить чільна влада вогню, а пальцю великим відповідає ефір. Зважаючи на це, досі важливу роль відіграє не стільки саме чоловіче кільце, скільки палець, на який воно буде одягнуто.

Вперше звичай носіння кільця на безіменному пальці з’явився ще у древніх єгиптян – вони непідробно вірили в те, що саме від безіменного пальця, починає своє спрямований рух “артерія любові”, шлях якої веде прямо до серця. Так звані кільця для наречених були досить різноманітними – зустрічалися прикраси з металів, скла, а часом навіть і з кераміки. Через деякий час, виникла традиція дарувати другій половині будь то залізне або бронзове кільце – воно було своєрідним символом непорушності й непохитності шлюбних відносин. І тільки через кілька століть, на пальцях стали з’являтися кільця, виготовлені з золота. Що ж стосується загального значення носіння чоловічого кільця на безіменному пальці, то воно зводиться до того, що точно підкреслює нестримний інтерес до краси, розкішних речей і витонченості.

Кільце, одягнене на вказівний палець чоловіка, повідомляє оточуючим про його влади. Воно ототожнюється з вольовим волелюбним незалежним характером, незамінною гордістю і прагненням до все нових і нових перемог. Володарями кілець на вказівних пальцях були такі відомі діячі історії як Гай Юлій Цезар, Іван Грозний і багато інших. Слід сказати, що одягаючи кільце на вказівний палець, навіть самий сором’язливий чоловік стає неймовірно впевненим у собі і негайно прагне до лідерства в усьому.

Про чоловіка, що носить кільце на найдовшому пальці можна практично точно сказати, що він подобається сам собі. Адже онлайн-магазин MIZO дозволяє чоловікам та їхнім супутницям вибрати саме якісні прикраси.

Центральний палець як не можна краще зможе продемонструвати прикраси власника. А якщо вже кільце на середньому пальці містить дорогоцінний камінь, то чим він більший, тим сильніше його власник бажає переконати оточуючих у своїй неповторності та індивідуальності. Також варто відзначити, що на середньому пальці носять прикраси, що передаються з покоління в покоління, перш за все для того, щоб підкреслити зв’язок зі своїми предками. Багато хто стверджує, що саме так кільце допомагає долати виниклі життєві складності.

Кільця на великому пальці привертають величезну увагу з боку оточуючих, а якщо рука чоловіча, то виникає величезна увага подвійно. Ви, напевно, не раз переконувалися в тому, що підняття вгору саме цього пальця, привертає велику увагу. Також поширена думка про те, що головним бажанням власника такого кільця – є самоствердження будь-якими методами, і насамперед, в сексуальної середовищі. З історії достеменно відомо, що стародавні греки і римляни безперечно асоціювали великий палець з символом чоловічого члена і вважали за краще носити на ньому залізні кільця, які на їх думку, забезпечували захист чоловічої сили. Крім того, чоловік, що носить кільце на цьому пальці, найчастіше, зосереджує в собі неймовірний потенціал енергії.

Кільце, розташоване на мізинці, говорить про дивовижні творчі можливості його власника. На багатьох акторів, музикантів, письменників, художників можна побачити кільце, одягнене саме на мізинець. Прийнято вважати, що носіння кільця на мізинці виступає в якості особливого “зціляючого” кошти для чоловіка, який проявляє часом нестримний інтерес до азартних ігор. Однак разом з тим, кільце може говорить про чоловіка, як про щоденному любителя нового флірту і шукачі неповторних відчуттів.

Час тече, разом з ним тече і мода, і традиції. Але завжди слід пам’ятати про те, що кільце на чоловікові може розповісти про нього багато чого, особливо те, що буває важко передати словами.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

17 + fifteen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!