Головна / Цікаво знати / Микола Пасько відвідав Сокальську школу №3, де поспілкувався із батьками та вчителями

Микола Пасько відвідав Сокальську школу №3, де поспілкувався із батьками та вчителями

13 лютого в актовій залі Сокальської ЗШ №3 відбулись загальношкільні збори, в яких взяли участь голова Сокальської районної ради Микола Пасько,  керівник «Центру з обслуговування закладів освіти» Микола Мисак, начальник відділу освіти Сокальської райдержадміністрації Руслана Антонюк, керівництво школи, педагоги та батьки.  В ході зустрічі присутні підбили підсумки роботи освітньої галузі району за останні 2 роки та окреслили плани на майбутнє, а саме: що першочергово слід зробити, щоб покращити якість надання освітніх послуг.

Микола Пасько ознайомив присутніх із змінами, які відбулися у навчальному закладі №3. У 2018-2019 роках установа отримали значні кошти для розвитку: 448 тис.грн та 982 тис.грн відповідно. В результаті школа отримали нову комп’ютерну техніку, нові меблі, додаткове обладнання для класу Нової Української Школи, були замінені вікна і двері. «Ми змінили систему управління фінансами. Якщо раніше рішення про скерування коштів на потреби шкіл приймалось на рівні начальника відділу освіти, то тепер навчальні заклади отримали автономію в цьому питанні. Вони самостійно вирішують, як розпорядитися своїми бюджетами», – наголосив голова Сокальської районної ради.

Микола Пасько відвідав Сокальську школу №3, де поспілкувався із батьками та вчителямиВ ході розмови прозвучало дуже багато питань, які турбують вчителів та батьків. Вони говорили про необхідність встановлення огорожі навколо школи, ремонт підлоги в коридорах та роздягалень біля спортзалу, облаштування кабінок в шкільних санвузлах, недостатнє забезпечення мультимедійним обладнанням. Також прозвучали скарги на харчування в їдальнях. Батьки говорили про незадовільну якість окремих продуктів, про необхідність змінити асортимент блюд та пропонували скористатись рецептами, які розробив спеціально для школярів відомий шеф-кухар Євген Клопотенко. Відтак, керівник ЦОЗО розповів про процедуру організації харчування, хто здійснює контроль над цим процесом, хто постачає продукти. Микола Мисак запевнив батьків, що їх зауваження будуть обов’язково враховані, але попросив негайно повідомляти про випадки, коли виникають претензії до якості їжі. За словами керівника, із методикою Євгена Клопотенка знайомий і окремі блюда із його рекомендації вже передбачені у  шкільному меню. Проте Микола Мисак попросив батьків підготувати свої пропозиції, які б страви вони хотіли б змінити і пообіцяв їх врахувати.

На завершення зустрічі, голова Сокальської райради та керівник ЦОЗО спільно із директором школи №3 Миколою Бобрецьким оглянули навчальний заклад, звернули особливу увагу на ті проблеми, про були озвучені на зустрічі. Микола Пасько доручив Миколі Мисаку подати пропозиції щодо здійснення поточного ремонту роздягалень спортзалу, облаштуванню кабінок в санвузлах та розглянути можливість виготовлення проєктно-кошторисної документації  для встановлення огорожі навколо школи.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nineteen + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!