Цікаво знати

Митний брокер в Києві

Митний брокер (представник) – це особа, уповноважена імпортером для здійснення операцій на митниці при ввезенні товарів. Дані послуги актуальні для будь-якої країни, а для України тим більше. Адже протягом року в законодавство країн вводиться багато поправок і змін, щодо процесу митного декларування товарів. А для того, щоб незручностей на кордонах виникало набагато менше, існують незалежні митні брокери, без яких обійтися сьогодні вкрай важко.

УкрВіпСервіс є однією з таких компаній, що надає свої професійні митні та логістичні послуги з 2011 року.

Співпрацюючи з такою логістичною компанією, як вони, ви гарантовано отримаєте швидке виконання всіх завдань. Це завдяки співробітникам з 10-річним досвідом у цій сфері.

Види послуг, що надаються УкрВіпСервіс:

– Послуги митного брокера
– Послуги технічного імпортера
– Оформлення сертифіката відповідності
– Висновок СЕС
– Митне оформлення вантажів в Україні
– Оформлення автомобілів
– Оплата інвойсів за кордон
– Оператор ЗЕД
– Митна акредитація
– Електронне митне декларування

Як бачите, компанія працює в усіх напрямках в логістиці, даючи вам можливість скористатися абсолютно будь-яким видом послуг, які необхідні для імпорту товару. УкрВіпСервіс має близько 20 агентів в різних країнах світу, що дозволяє більш надійно і швидко здійснювати процес транспортування. Так що ті, хто укладають з цією компанією довгострокові партнерські відносини, позбавляють себе проблем з документацією при імпорті товару, з його доставкою та іншими неприємностями, які можуть з вами трапиться, якщо ви покладете всі ці завдання на себе або довірите їх не професіоналам. Чому вони дають гарантію того, що подібних проблем не виникне? Як мінімум тому що у компанії УкрВіпСервіс укладені домовленості з держслужбами деяких країн. А це, погодьтеся, вже набагато збільшує ймовірність своєчасної транспортування і доставки вантажу.

Ви можете дізнатися ще більше інформації, знайшовши профіль компанії в різних соціальних мережах: Інстаграм, Facebook, і YouTube. А зв’язатися з консультантами по телефону, вказаному на сайті. Там же, до речі, і адресу головного офісу.

Тому абсолютно в будь-якій сфері, довіряйте перевіреним професіоналам, особливо в сфері митних і логістичних послуг!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.