Цікаво знати

На благо людей

Первинною ланкою “Укрпошти” є Центр поштового зв'язку №7 (м. Червоноград). Поштова мережа нараховує 78 відділень поштового зв'язку, в тому числі 77 стаціонарних та одне – пересувне, територія обслуговування яких охоплює Червоноград, Гірник, Соснівку, населені пункти Сокальського та Радехівського районів. На території Сокальського району є 39 поштових відділень.

У Центрі працює майже 400 працівників. Восьмий рік колектив очолює Степан Григорович Гарвона.

Безпосередньо послуги поштового зв'язку надають 78 начальників відділень поштового зв'язку й 191 листоноша. Щорічно працівники обробляють та доставляють майже 2,5 млн. примірників періодичних видань, 2,2 млн. листів, 95,3 тис. посилок та здійснюють виплат пенсій і соціальних допомог на 488 млн. грн. Сьогодні у відділеннях зв'язку є можливість отримати більше як 50 різноманітних послуг: пересилання поштових відправлень всіх видів, доставка пенсій та грошових допомог, розповсюдження періодичних друкованих видань, приймання різних платежів, продаж товарів широкого вжитку та багато інших.

Всесвітній день пошти – чудова нагода привернути увагу громадськості до діяльності поштової служби в глобальній системі зв'язку, до послуг, які вона пропонує споживачам, до цілей, які ставить перед собою Всесвітній поштовий союз, до роботи листонош, які у спеку та холод, дощ і заметіль, крокують нашими вулицями, щоб виконати свою нелегку роботу.

Тож прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Ваша праця важка, але так потрібна людям: разом із листами, газетами, Ви несете їм радість спілкування, сприяєте з'єднанню людських сердець і доль. Хочеться, щоб пошта завжди нагадувала про письмове побачення, на яке чекають вдалині рідні, друзі, ділові партнери. Щастя вам безмежного, любові, визнання і пошани, достатку і злагоди в родинах. І щоб вас завжди і у всьому супроводжувала щаслива зірка удачі.

Оксана МАХНИК,
заступник начальника Центру поштового зв'язку №7 Львівської дирекції "Укрпошта".

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.