Головна / Цікаво знати / На Буковині правоохоронці припинили доставку 20 ящиків безакцизних сигарет до кордону з Румунією

На Буковині правоохоронці припинили доставку 20 ящиків безакцизних сигарет до кордону з Румунією

На околиці с. Сергії Путильського району, що у прикордонні, був зупинений мікроавтобус. Перевіривши його, правоохоронці встановили, що він вщерть запакований ящиками з тютюновими виробами.

Співробітники оперативних підрозділів Департаменту внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби України у тісній взаємодії з іншими правоохоронними органами продовжують системні заходи з викриття злочинної діяльності осіб, які намагаються налагоджувати схеми незаконного переміщення тютюнових виробів через державний кордон до країн Європейського Союзу.

Під час проведення таких заходів спільна міжвідомча група, до складу якої увійшли офіцери відділу внутрішньої та власної безпеки по Чернівецькому прикордонному загону УВВБ «Захід» Держприкордонслужби України, Вижницького МРВ УСБУ у Чернівецькій області та ГУ ДФС у Чернівецькій області розкрили оборудку з доставки до кордону чималої партії сигарет.

Так, на околиці с. Сергії Путильського району, що у прикордонні, був зупинений мікроавтобус. Перевіривши його, правоохоронці встановили, що він вщерть запакований ящиками з тютюновими виробами. Всього в автомобілі 39-річний водій, житель одного з населених пунктів Чернівецької області, у напрямку українсько-румунського кордону віз 20 ящиків сигарет без акцизних марок.

Наразі тривають заходи з документування протиправної діяльності. За фактом транспортування безакцизного курива розпочато досудове розслідування за ст. 204 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що на початку листопада спільна міжвідомча група, до складу якої входили оперативники відділу внутрішньої безпеки по Чернівецькому прикордонному загону, припинила доставку до державного кордону з Румунією 60 ящиків безакцизних сигарет.

На Буковині правоохоронці припинили доставку 20 ящиків безакцизних сигарет до кордону з РумунієюНа Буковині правоохоронці припинили доставку 20 ящиків безакцизних сигарет до кордону з Румунією

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nineteen − 1 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!