Головна / Цікаво знати / На що необхідно звернути увагу при виборі сейфа для готелю

На що необхідно звернути увагу при виборі сейфа для готелю

Виробник.

Ми не випадково почали саме з цього пункту. Саме виробник визначає надійність будь-якого обладнання. Адже коли Ви вибираєте автомобіль, телевізор чи пральну машину для себе навряд чи Ви погодитеся купувати китайську підробку. Готельне обладнання тим більше повинно працювати надійно і довго, адже це вкладення для отельера, а крім того непрацюючий в номері сейф навряд чи обрадує гостя. На жаль, не кожен постачальник розкриє правду про походження своєї продукції. Зверніть увагу на:

– Сертифікат походження ( в якому якраз зазначений виробник ), міжнародний сертифікат ISO, сертифікат якості. Постачальник зобов’язаний надати Вам дані сертифікати.

– Зовнішній вигляд. Це, мабуть, найпростіший спосіб відрізнити ” китайця “.

Наведемо приклад. Практично всі китайські сейфи, присутні на нашому ринку, виглядають абсолютно однаково. Відрізняються вони тільки металевим лейблом, на який наноситься назва бренду (будь-яка, яку хочете). Та й закуповуються вони імпортерами в Китаї мало не на одному і тому ж заводі.

Всі ці сейфи до болю схожі, навіть лейбл на одному і тому ж місці і навіть іноді порожній ( можна нанести все, що завгодно).

– Сайт виробника. Переконайтеся, що підприємство- виробник (а не тільки продавець ) дійсно існує.

– Гарантія. Гарантія на китайську продукцію зазвичай не більше року. А частіше її взагалі не дають.

– Термін поставки китайської продукції орієнтовно 6-8 тижнів. Європейської – не більше 3 -х тижнів

Тепер, визначившись з виробником, необхідно звернути увагу на основні характеристики сейфів.

Якість збірки.

При виборі сейфа обов’язково отримаєте зразки продукції. На перший погляд сейфи схожі, але все ж, подивившись уважніше, ви можете помітити такі відхилення : люфт дверцята сейфа, западання клавіш, недостатньо широке відкривання дверцят. Дверцята повинні відкриватися автоматично, для чого використовуються спеціальні пружини. Наприклад, сейфы ДИК мають внутрішнє підсвічування, яка є дуже важливим атрибутом, тому що часто сейф встановлюють у темній шафі. Однією з останніх розробок є панель клавіатури touch – screen – перевага перед кнопковими сейфами, т.к. виключена можливість западання кнопок, осідання пилу між кнопками. Панель захищена вологостійким покриттям, тому її легко можна протирати вологою тканиною і навіть миючими засобами. Панель клавіатури забезпечена шрифтом для сліпих.

Набір ” готельних функцій”.

Не забувайте, що Ви вибираєте не звичайний сейф. Хороший сейф для готелю повинен володіти можливістю аудиту, тобто Ви в будь-який час можете перевірити хто, коли і яким чином ( кодом або ключем ) відкривав сейф ( для цього використовується принтер або переносне електронний пристрій ). Таким чином, Ви зможете запобігти можливі конфліктні ситуації в готелі. Також важливою функцією є блокування сейфа при введенні декількох невірних кодів. Це допоможе запобігти підбір кодів персоналом. Також важливою функцією є програмована затримка відкривання. Наприклад, в номер увійшов чоловік, який заволодів екстреним кодом або ключем. Він вводить код, але сейф не відкривається. Людина не знає, що Ви запрограмували сейф таким чином, що він відкриється, наприклад, через 20 хвилин після введення екстреного коду. Злодій іде ні з чим, а Ви збережете як вміст сейфа, так і репутацію готелю. Також важливою характеристикою є незалежна пам’ять EEPROM, що зберігає інформацію в сейфі без необхідності підключення до батареям (тобто при зміні батарей або при сіли батарейках, пам’ять сейфа збережеться ). Для прикладу, компанія НПЧП “ДиК пропонує сейфи з відповідними функціями захисту.

Ступінь захищеності готельного сейфа.

Тут мається на увазі наявність декількох рівнів спеціальних кодів ( гість може просто відкрити сейф, адміністратор відкрити сейф, якщо гість забув свій код, менеджер готелю може зняти аудит, запрограмувати код аварійного відкривання, код активації, код настройки часу і дати, код аудиту, код програмування часу блокування і т.д. )

Тобто у кожного свій рівень доступу до сейфа.

Наявність екстреного прихованого циліндра.

Ця функція обов’язкове, т.к. при сіли батарейках Ви не є відкриєте сейф ніяким іншим способом.

Ціна.

Як не крути, але це все ж головний критерій для готелю будь зірковості. Однак занадто низька ціна швидше за все скаже Вам про все тому ж китайське походження. Ви можете легко прорахувати собівартість сейфа, якщо врахувати доставку, ПДВ і мита. Іноді з’ясовується, що собівартість сейфа складає близько 20 $. Можна тільки уявити якість матеріалів і збірки такої продукції. Завищена ціна теж повинна бути виправдана. Якщо у пропонованого Вам сейфа відсутні всі перераховані вище характеристики, але ціна його досить висока – це говорить лише про завищену вартість, але ніяк не про хорошу якість продукту.

Отже, ми спробували розповісти Вам про деякі найбільш важливі критерії вибору готельного сейфа. Сподіваємося, наша стаття допоможе вибрати хороший продукт і не просто поліпшити сервіс у Вашому готелі, а й заощадити кошти, адже Вам не доведеться міняти сейфи щороку!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

20 − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!