Цікаво знати

На фронті загинув захисник з Яворова – Каштанов Григорій

Григорій Валерійович народився і довгий час проживав у Яворові. Навчався у Яворівській школі №3 ім. Т. Шевченка, де легко знаходив друзів. Був товариським, веселим і дуже активним хлопцем. Полюбляв займатися спортом, а особливо біатлоном.

Навчався на агронома. Військовий досвід Григорій Валерійович отримав на строковій службі, але після звільнення з армії своє життя з нею не пов’язував.

Працював на Карпатській інтернаціональній деревообробній компанії ТзОВ «Явіпарк» та на Сєвєродонецькому заводі теплоізоляційних виробів.

Однак повномасштабне російське вторгнення змінило плани чоловіка. У 2023 році Григорій одягнув військовий піксель і пішов захищати свою родину: дружину, доньку, батьків, сестру.

Служив у лавах 33 окремої механізованої бригади і стримував ворога на Донецькому напрямку. Однак вночі 9 лютого мінометного та артилерійського обстрілу отримав поранення несумісне із життям.

Дякуємо Герою за його безсмертний подвиг! Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям та бойовим побратимам загиблого захисника. Нехай Господь прийме його у Своїм небеснім Царстві і дарує вічний спочинок.

Зустріч Героя відбудеться завтра у Яворові. Кортеж рухатиметься за маршрутом:

Левада – вул. Святоюрська – вул. Т. Шевченка (біля КЕЧ і Школи під Ратушею) – вул. Львівська (біля міської ради) – вул. І. Франка (КМЦ “Сокіл”). біля пам’ятника Героям Небесної Сотні відбудеться зустріч, де ми вшануємо пам’ять Каштанова Григорія. Точний час зустрічі повідомимо згодом.

Голос Сокальщини на GoogleNews