Цікаво знати

На Львівщині відбувся семінар “Судова практика, пов’язана із захистом прав і свобод неповнолітніх”

Упродовж 12–13 березня Національна школа суддів України проводила семінар для суддів апеляційних та місцевих загальних судів на тему: “Судова практика, повязана із захистом прав і свобод неповнолітніх”.

Участь у заході взяв  начальник Служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.

Семінар відкрила директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна, яка наголосила, що  захист прав та свобод людини, зокрема неповнолітньої, визначає зміст права та діяльність органів судової влади. Суд не може залишатися осторонь цієї теми тому, що її проблематика виступає своєрідним “маркером” ставлення суспільства до дітей сьогодні, які вже завтра самі стають дорослими та формують майбутнє країни.

Участь у заході взяв  начальник Служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.

На обговорення суддівської аудиторії порушили  питання кримінальних проваджень щодо неповнолітніх у практиці місцевих та апеляційних судів, забезпечення захисту їх прав та свобод при розгляді справ про адміністративні правопорушення та в цивільних справах, пов’язаних із домашнім насильством, практика касаційного розгляду проваджень щодо неповнолітніх, особливості спілкування з дитиною, що перебуває в контакті із законом тощо.

Особливу увагу приділено питанням щодо психології неповнолітніх, які стали учасниками судового процесу: їхніх вікових та психологічних особливостей та виокремленню  факторів, що впливають на повноту та достовірність показів дитини при розгляді справи в суді.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.